Vladimir Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

vladimir nasıl oynanır

Vladimir nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Vladimir build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Kan nakliyle ayakta kal, kan vebasıyla acı çektir.

Bu rehber Vladimir nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Vladimir hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Vladimir nasıl oynanır?

Öncelikle Vladimir için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Vladimir ile oynarken güçlü bir savaş büyücüsü olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde yetenek gücü tabanlı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Vladimir’in oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Kızıl Akit

Bu pasif yetenek sayesinde ne kadar fazla cana sahip olursan bir o kadar fazla yetenek gücüne sahip olursun. Aynı zamanda tam tersi geçerlidir. Bu sayede pek çok farklı eşya seçeneğine yönelebilirsin. Sana sunulan bu imkanı kullanarak tam teşekküllü bir tank olabilirsin.

Q – Kan Nakli

Bu yetenek söz konusu şampiyonun asırlık yeteneğidir. Her ne kadar onlarca değişiklik yapılmış olsa bile bu yetenek pek değişmemiştir. Bu yeteneği kullanarak koridor aşamasında minyon birliklerinden can açabilirsin. Bu nedenle koridor aşamasında bu yeteneğe öncelik tanırsın.

W – Kızıl Havuz

Bu yetenek uğraşılması son derece zor bir yetenektir. Dilediğin zaman kullanıp kendini bir süreliğine hedeflenemez hale getirebilirsin. Bu yeteneğin birkaç dezavantajı vardır. Öncelikle kullandığın zaman canından feragat edersin.

Buna ek olarak yeteneğin bekleme süresi oldukça fazladır. Bu nedenle çok dikkatli olman ve uygun zamanlarda bu yeteneği kullanman gerekir. Aksi taktirde tüm baskınlara ve saldırılara karşı açık hedef haline gelirsin.

E – Kan Yağmuru

Bu yetenek özellikle takım savaşlarında son derece kullanışlıdır. Bu yetenek ile alan hasarı vererek takım savaşında tüm rakipleri etkilemeyi başarabilirsin. Temel hasar mekaniğin içerisinde yer alan bir yetenek olsa bile hasar anlamında çok fazla beklentin olmamalıdır.

R – Kan Vebası

Bu yetenek sahip olduğun en güçlü hasar yeteneğidir. Takım savaşlarında fark yaratmanı sağlayan, hem kendine hem de takımına katkı sunan bu yeteneği doğru kullanmaya çalışmalısın. Etki altında bıraktığın tüm rakip birliklere ekstra hasar vereceğini ve can yenileyeceğini unutmamalısın.

Vladimir Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Vladimir için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Vladimir Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Sürat Coşkusu olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Vladimir Rün

Takım savaşlarında ekstra etkili bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Vladimir ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap