Urgot Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

Urgot nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Urgot rün ve build rehberi. Yeni başlayanlardan deneyimli oyunculara kadar en özel Urgot ipuçları.

Bu rehber Urgot nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Urgot hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Urgot nasıl oynanır?

Öncelikle Urgot için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Urgot ile oynarken bire bir mücadele imkanı tanıyan seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde tank eşyalarına yönelmen gerekir. Urgot’un oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Dehşet Saçar

Bu yetenek sayesinde etkinlik gösterebilirsin. Her bir bacakta yer alan göstergeler yeteneğin ne zaman kullanılabileceğini gösterir. Bu sayede belirli yönde olan rakiplere hasar verebilmen mümkündür. Bu şampiyonun hasar potansiyeli buradan geldiği için pasif yeteneği kullanma konusunda kendini geliştirmeye çalışmalısın.

Q – Çürüten Bomba

Bu şampiyonun sahip olduğu temel dürtme aracıdır. Başlangıçta hasarı biraz az olsa bile zaman geçtikçe hasar potansiyeli yükselen bir yetenektir. Ancak tank şampiyonlarına karşı oynanırken bu yetenek rakibi yavaşlatması dışında pek bir işe yaramaz. Onu kullanırken dikkatli olmalısın.

W – İmha

Bu şampiyonun hasar potansiyelini maksimum seviyeye çıkaran yetenektir. Bu yeteneğin temel amacı pasif yeteneğinin olabildiğince sık bir biçimde işlev görmesini sağlamaktır. Bunu kullanırken tek dikkat etmen gereken nokta hedef seçme şansına sahip olmamaktır. Özellikle minyon öldürürken buna dikkat etmelisin.

E – Horgörü

Bu şampiyonun müdahale başlatma yeteneğidir. Bu yeteneği kullanarak rakiplerin pasif yeteneğin hasarına maruz kalmasını sağlayabilirsin. Yeteneğin en önemli yanı ise kitle kontrol etkilerini yok saymasıdır. Bunu doğru bir şekilde kullanırsan maç içerisinde işini kolaylaştırmayı başarabilirsin.

R – Ölümden Beter

Oyunda kullanılması en keyifli yeteneklerden biridir. Bu yeteneği kullanarak takım halindeki mücadelelerde kendini ortaya atıp etrafında yer alan tüm rakip şampiyonlarına kitle kontrol etkisi uygulayabilirsin. Yeteneği eksi yanı ise çeşitli şampiyonlar tarafından engellenir olmasıdır.

Urgot Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Urgot için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Urgot Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Azim seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Yenilmez olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini W-Q-E sırasına göre yükseltmelisin.

Urgot Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Urgot rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap