Udyr Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

udyr nasıl oynanır

Udyr nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Udyr build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Ayının haşmeti ve kaplanın öfkesi ile rakibi perişan edin.

Bu rehber Udyr nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Udyr hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Udyr nasıl oynanır?

Öncelikle Udyr için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Udyr ile doğru zamanda doğru yerde olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Udyr’ın oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Maymunun Çevikliği

Bu pasif yetenek sayesinde başlangıçtan itibaren dilediğin yeteneğini yükseltme şansı elde edersin. Her biçim geçişinde ekstra saldırı hızı ve ekstra hareket hızı kazanırsın. Geçişlerde kazandığın yükler en fazla üç kez üst üste birikir ve bunu en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

Q – Kaplanın Öfkesi

Bu yetenek sana ekstra hareket hızı kazandırır. Bu formda olduğun zaman ilk saldırın ve her üçüncü saldırın ekstra fiziksel hasar verir. Rakibi kovalarken son derece işine yarayan bir yetenektir. Bir anda rakibini ortadan kaldırmana yardımcı olabilir.

W – Kaplumbağanın Metaneti

Bu yetenek sayesinde kendine kalkan kazanırsın. Bu formda olduğun zaman ilk saldırın ve her üçüncü saldırın canını yeniler. Yenilenen can miktarı maksimum sağlık miktarına göre değişiklik gösterir. Hayatta kalmak istiyorsan bu yeteneği verimli bir şekilde kullanmalısın.

E – Ayının Haşmeti

Bu yetenek sana ekstra hareket hızı kazandırır ve birim çarpışmalarını yok saymanı sağlar. Bu formda yer aldığın zaman normal saldırıların rakipleri sersemletir. Ancak bu etkiyi rakibe üst üste uygulayamayacak olduğunu bilmelisin.

R – Ankanın Alevi

Bu yetenek önündeki alanı en iyi şekilde kullanıp alan hasarı vermeni sağlayan bir yetenektir. Özellikle minyon temizleme konusunda son derece işe yarar. Yaptığın ilk saldırıda ve her üçüncü saldırıda önündeki alana ekstra hasar verirsin.

Udyr Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Udyr için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Udyr Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Udyr Rün

Yüksek hareketliliğe ve hasara sahip bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Udyr ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap