Twitch Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

twitch nasıl oynanır build

Twitch nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Twitch rehberi. Pusu kur, ölümcül zehir bulaştır ve rakibi ortadan kaldır.

Bu rehber Twitch nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Twitch hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Twitch Sezon 9 Build

Öncelikle Twitch için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Twitch ile oynarken maksimum hasara çıkmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde maksimum hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Twitch’in oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Ölümcül Zehir

Bu pasif yetenek zaman zaman minyon öldürmeni veya kaçan şampiyonu etkisiz bırakmanı sağlasa bile temelde E yeteneğiyle birlikte çalışır. Zehrin bir düşmanda belirli bir süre kalacağını unutmamalısın. Bu nedenle sürekli saldırmayı düşünüp zehrin etki göstermesini sağlamalısın.

Q – Pusu

Bu yetenek sürekli güvenli bölgede kalmanı sağlayan temel aracındır. Takım savaşlarına başarılı bir şekilde girmek ve rakibi şaşırtmak için bu yeteneği kullanabilirsin. Görünmez olduğunda ekstra hareket hızı kazanırsın. Görünmezlikten çıkınca ekstra saldırı hızı kazanırsın.

Yeteneğin bir diğer özelliği ise belirli koşullarda sıfırlanmasıdır. Eğer rakibin üzerinde zehir varken onu öldürürsen yetenek sıfırlanmış olur. Bu sayede birden fazla rakibi kovalamayı başarabilirsin. Ancak dayanıksız olacağın için dikkatli olmalısın.

W – Zehir Şişesi

Bu yetenek zehirden çok yavaşlatma özelliği ile kullanışlıdır. Bu yeteneği kullanarak baskınlardan kaçabilir veya kaçan rakipleri daha kolay yakalayabilirsin. Etki alanının içinde kalmaya devam eden rakiplere zehir uygulandığı için bunu hasar takası yaparken kullanabilirsin.

E – Bulaştır

Bu yetenek sana ekstra hasar kazandırır. Düşük canı olan rakiplere anlık hasar vermek için bu yeteneği kullanabilirsin. Tek dikkat etmen gereken yeteneği en az 4 yüke sahip olduğun zaman kullanmaktır. Yeteneğin basit saldırılarından daha fazla hasar vereceğini aklından çıkarmamalısın.

R – Zehir Salvosu

Bu yetenek oyun sonunda durdurulması zor bir şampiyon olmanı sağlar. Otomatik saldırıların alan hasarı verir hale gelir ve olağanüstü derecede hasar verirsin. Görünmezlik ile bunu bir arada kullanmayı başararak saldırı menzilini, saldırı hızını ve hasarını yükseltmeyi başarabilirsin.

Bu yeteneği asla minyon temizlemek için kullanmamalısın. Bunu takım savaşlarına saklamalısın. Bu yetenekten güç alarak rakiplere suikast düzenleyebilir, bire bir mücadeleleri kolayca kazanabilir ve takım savaşlarında ortalığı silip süpürebilirsin.

Twitch Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Twitch için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Twitch Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. E yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-Q-W sırasına göre yükseltmelisin.

Twitch Rün

Oyunu tek başına taşıyabilecek bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Twitch ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap