Trundle Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

trundle nasıl oynanır build

Trundle nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Trundle rehberi. Buzdan sütunla rakibi dize getir ve kralın hakkını ver.

Bu rehber Trundle nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Trundle hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Trundle nasıl oynanır?

Öncelikle Trundle için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Trundle ile oynarken doğru zamanda doğru yerde olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Trundle’ın oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Kralın Hakkı

Bu pasif yetenek canını iyileştirir ama bunun için belirli bir koşul vardır. Yanında herhangi bir rakip birlik öldüğünde otomatik olarak canını yenilemiş olursun. Bu sayede muazzam bir sürdürebilirlik elde edersin ve kampları daha hızlı bir şekilde temizleyebilirsin.

Bu yeteneğin takım savaşlarında çok büyük bir etkiye sahip olduğunu söylemek mümkün değil. Bazı koşullarda belki hayatta kalmanı sağlayabilir. Bunun dışında çok fazla bir şey beklemen gerektiğini bilmelisin.

Q – Kopar

Bu yetenek otomatik saldırını sıfırlar. Bu sayede otomatik saldırı yapıp ardından bu yeteneği kullanıp tekrar otomatik saldırı yapabilirsin. Bunları yaparken herhangi bir gecikme yaşamazsın. Özellikle hasar takasında bulunmak istediğinde son derece kullanışlıdır.

Bir düelloya başlamadan önce bu yeteneği kullanman gerektiğini bilmelisin. Çünkü rakibi yavaşlatır ve aynı zamanda onun saldırı gücünü etkisiz bırakabilirsin. Bu yeteneği kulelerde kullanarak onlara epey fazla hasarlar verebilirsin.

W – Donmuş Krallık

Bu yetenek oldukça etkilidir çünkü her açıdan sana önemli katkılar sağlar. Saldırı hızını, hareket hızını ve iyileştirme becerilerini güçlendirir. Bu yeteneği kullandığın zaman seninle düello atmaya çalışan tüm rakipleri cezalandırabilirsin.

Bu yetenek aktifken sana doğru hamle yapabilecek rakip oldukça azdır. Özellikle ayrık ittirme yaparken çok işe yarar. Çünkü bu yeteneği geriye doğru kullanıp saldırı hızından ve hareket hızından yararlanabilirsin. Kaçman gerektiğinde kolayca geri çekilmeyi başarabilirsin.

E – Buzdan Sütun

Bu yetenek rakipleri tutsak etmeni sağlayacak önemli bir yetenektir. Rakibi duvara yakın yakaladığın zaman bu yeteneği kullanıp onu köşeye sıkıştırmayı başarabilirsin. Ormanda çeşitli alanlarda bu yeteneği kullanarak rakibin hareket potansiyelini kısıtlama yoluna gidebilirsin.

Takım savaşlarında rakip takımı birkaç parçaya ayırmak için bu yeteneği stratejik bir biçimde kullanabilirsin. Yetenek kitinde yer alan en işlevsel becerilerden biridir. Bu yetenek sayesinde yolları kapayabilir, kulelere gelişleri kısıtlayabilir ve elinden kaçan skorları geri kazanabilirsin.

R – Dize Getir

Bu yetenek özel yeteneğindir. Oyundaki en güçlü yeteneklerden biridir. Yeteneği aktif ettiğin zaman daha fazla süreklilik kazanırsın ve rakibin zırhını çalabilirsin. Bu beceri sayesinde hemen hemen tüm mücadeleleri geri çevirebilme olasılığın vardır.

Takım savaşlarında bu yeteneği bir tank üzerinde kullanarak ekstra dayanıklılık elde edebilirsin. Ön safta yer alacağın için bu fazlasıyla işine yarayacaktır. Ancak rakipler genellikle bu yeteneği hatalı kullanma konusunda sana baskı yapacak ve seni sıkıntıda bırakacaklardır.

Trundle Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Trundle için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Trundle Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Trundle Rün

Baskın düzenleme becerisi fazla bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Trundle ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap