Tristana Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

tristana build

Tristana nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Tristana build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Seri ateşler ve patlayıcı yüklerle rakiplerin canına okuyun.

Bu rehber Tristana nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Tristana hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Tristana nasıl oynanır?

Öncelikle Tristana için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Tristana ile oynarken maksimum hasara çıkabileceğin seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde maksimum hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Tristana’nın oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Göz, Gez, Arpacık

Bu pasif yetenek koridor aşamasında zayıf kalmanı ama oyun sonunda mükemmel seviyeyi ulaşmanı sağlar. Oyun uzadıkça zamanın senin lehine olacağını bilmelisin. Maksimum menzile ulaştığın zaman yüksek mesafeden çeşitli şampiyonları kolayca avlayabilirsin.

Q – Seri Ateş

Bu yetenek saldırı hızını güçlendirecek bir yetenektir. Saniye başına hasar konusunda en düzeye ulaşmanı sağlayacağı için bunu stratejik bir şekilde kullanmalısın. Bu yeteneği kullanmak için mana harcamazsın. Yeteneği kullanırken ne kadar doğru karar verirsen senin için o kadar iyidir.

W – Roket Atlayışı

Bu yetenek çok yönlü kullanılabilen bir yetenektir. Bunun temel sebebi yeteneğin her skor katkısında yeniden kullanılabilir olmasıdır. Bu yeteneği rakibi yakalamak için kullanabilirsin. Ayrıca takım savaşlarında kaçma mekanizması olarak değerlendirebilirsin.

E – Patlayıcı Yük

Bu yetenek hasar potansiyeli son derece yüksektir. Yeteneğin kendisi tekli hasar verir. Beklediğin zaman daha güçlü hale gelen bomba ile avantaj elde edebilirsin. Bombayı patlatmayı başarırsan W yeteneğinin bekleme süresi sıfırlanır. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısın.

R – Gülle Atışı

Bu yetenek ile rakipleri geri ittiren güçlü bir mermi fırlatmış olursun. Yeteneğin çok iyi olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak pek çok tehlikeli durumda işe yarayan bir yetenektir. Takım savaşlarında ilk sana saldıracak olan rakipleri geri püskürtmek için bu yeteneği kullanabilirsin.

Tristana Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Tristana için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Tristana Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. E yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-Q-W sırasına göre yükseltmelisin.

Tristana Rün

Kritik saldırılara dayalı bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Tristana ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap