Teemo Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

teemo build

Teemo nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Teemo build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Zehirli atışlar ve tehlikeli tuzaklarla rakibi çıldırtın.

Bu rehber Teemo nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Teemo hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Teemo nasıl oynanır?

Öncelikle Teemo için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Teemo ile oynarken yeteneklerin ile uyumlu seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde özgün eşyalarına yönelmen gerekir. Teemo’nun oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Kaçak Dövüş

Bu pasif yetenek bu şampiyona güç veren en önemli yetenek durumundadır. Basit bir biçimde herhangi bir hasar almadığın veya hareket etmediğin sürece görünmez kalırsın. Hareket ettiğinde veya yetenek kullandığında görünmezlik bozulur.

Görünmezlikten çıkınca sana ekstra saldırı hızı kazandıracak ek güçlendirme alırsın. Bu sayede rakibi saniyeler içerisinde eritmen mümkündür. Önemli olan görünmezliği doğru zamanda ve doğru yerde kullanmaktır.

Q – Kör Eden Dart

Bu yetenek otomatik saldırı gerçekleştiren şampiyonlara karşı en önemli silahın durumundadır. Yeteneği kullandığın zaman rakipleri kör etmiş olursun. Bu etki altında yer alan rakip otomatik saldırılarını sürekli ıskalar.

Bu yetenekten etkilenmeyen belirli şampiyonlar vardır. Bu şampiyonla oynarken söz konusu şampiyonlara aşırı dikkat etmelisin. Çünkü onları kör etmeye çalıştığın zaman başarılı olamazsın. Bunun yerine büyük bir silahını işlevsel olmayan bir şekilde kullanmış olursun.

W – Seri Adım

Bu yetenek adeta bir kit tamamlayıcıdır. Herhangi bir şampiyondan hasar almadığın sürece ekstra hareket hızı kazanırsın. Bu hareket hızı sayesinde koridor aşamasında çok daha rahat hareket eder ve rakibin hamlelerinden kaçmayı başarırsın.

Yeteneğin aktif özelliği ise çok daha fazla hareket hızı kazandırır. Bunu çok tehlikeli anlarda kaçmak veya belirli durumlarda rakibi kovalamak için kullanmalısın. Bu yeteneğin aktif özelliğini kullandığın zaman tüm baskınlara açık olacağını unutmamalısın.

E – Zehirli Atış

Bu yetenek en sinir bozucu yeteneklerden biridir. Basit bir biçimde koridordaki takas yeteneğin olduğunu söyleyebilirim. Yapman gereken bu yeteneği rünler ile uyumlu bir şekilde kullanmaktır. Otomatik saldırılarla harekete geçirilen rünler son derece idealdir.

R – Tehlikeli Tuzak

Bu yetenek ile yapacaklarının bir sınırı yoktur. Haritanın her yerine görünmez mantarlar döşemeyi başarabilirsin. Bu sayede rakibin harita görevlerini yapmasına engel olabilir veya en azından zorluk çıkarabilirsin.

Teemo Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Teemo için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Teemo Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Aery’yi Çağır olmalıdır. E yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-Q-W sırasına göre yükseltmelisin.

Teemo Rün

Sürekli rakibin sinirini bozacak bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Teemo ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap