Tahm Kench Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

tahm kench nasıl oynanır build

Tahm Kench nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Tahm Kench rehberi. Tadımlık ham yaparak lezzet yolculuğuna çık.

Bu rehber Tahm Kench nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Tahm Kench hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Tahm Kench nasıl oynanır?

Öncelikle Tahm Kench için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Tahm Kench ile oynarken seni hayatta tutabilecek özellikte seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı destek eşyalarına yönelmen gerekir. Tahm Kench’in oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Tadımlık

Bu pasif yetenek epey kullanışlıdır. Buna rağmen etkisini görebilmek için oyunun uzamasını beklemek gerekir. Yetenekten ekstra verim alabilmek için hızlı bir şekilde yük kazanmaya çalışmalısın. Bu sayede diğer yeteneklerini de daha işlevsel olacak şekilde kullanabilirsin.

Bu pasif yeteneğin yükleri olduğu zaman Q yeteneğini ve W yeteneğini güçlendirir. Yeterli yüke sahip olduğun zaman Q yeteneğini rakibi sersemletmek için kullanabilirsin. W yeteneğin ile rakibi yutmak için yine yüklere ihtiyacın olacaktır.

Q – Dil Yarası

Bu yetenek rahatsız edici hasar vermeni sağlayan yetenektir. Üzerinde en çok pratik yapman gereken beceri budur. Çünkü bu şampiyonla oynarken bu yeteneği en iyi şekilde kullanmak önemlidir. Ayrıca bu yeteneği birinden kaçarken bir geri çıkma becerisi olarak kullanabilirsin.

W – Ham Yap

Bu yetenek oldukça çok yönlüdür. Hem savunma hem saldırı yönünde kullanılabilir. Bu yeteneği kullanarak takım arkadaşını yutabilir ve daha sonra onun kaçmasını sağlayabilirsin. Özellikle baskınlar karşısında son derece kullanışlı bir çözümdür.

Yeteneğin pek bilinmeyen ancak çok kullanışlı olan bir yanı ise minyon temizleme silahı olmasıdır. Koridor aşamasında topçu minyon birliğini yutup onu diğer minyonların üzerine atarak minyon dalgasının hızlı bir biçimde temizlenmesini sağlayabilirsin.

E – Kayış Gibi

Bu yetenek hayatta kalmanı sağlar. Aldığın hasarın belirli bir miktarını geçici cana dönüştürürsün. Bu geçici can belirli bir süre aktif kalır. Eğer can eritilmezse geriye kalan canın bir kısmıyla normal canını iyileştirmeyi başarırsın.

R – Lezzet Yolculuğu

Bu yetenek imza yeteneğindir. Bu yeteneği kullanarak hızlı bir biçimde koridora geri dönüş yapabilirsin. Takım arkadaşını yutup ardından rakibin arkasından çıkmayı başarabilirsin. Aynı zamanda zor durumdaysan kaçmak için bu yeteneği kullanabilirsin.

Tahm Kench Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Tahm Kench için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Tahm Kench Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için İsabet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Hortlağın Pençesi olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Tahm Kench Rün

Her koşulda kullanışlı bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Tahm Kench ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap