Syndra Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

syndra nasıl oynanır build

Syndra nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Syndra rehberi. Sınır tanımaz karanlık küreler ve güç patlamasıyla gücünü göster.

Bu rehber Syndra nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Syndra hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Syndra nasıl oynanır?

Öncelikle Syndra için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Syndra ile oynarken yetenek kitinden ekstra verim almanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde destek eşyalarına yönelmen gerekir. Syndra’nın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Sınır Tanımaz

Bu pasif yetenek, yeteneklerinden maksimum verim almanı sağlayacak şekilde onları geliştirir. Bu geliştirmeden faydalanmak için doğru yetenekleri doğru zamanda yükseltmeye çalışman gerekir. Özellikle pasif yeteneğin diğer yeteneklere kattığı özellikleri iyi anlamalısın.

Q yeteneğine eklenen güçlendirme ile Q yetenek rakip şampiyonlara ekstra hasar vermeye başlar. W yeteneğine eklenen güçlendirme ile W yeteneği ekstra gerçek hasar vermeye başlar. E yeteneğine eklenen güçlendirme etki alanını genişletir. R yeteneği ise ekstra menzil kazanır.

Q – Karanlık Küre

Bu yetenek ile savaş alanına bir küre fırlatırsın. Fırlattığın bu küre alan hasarı verir. Fırlatmış olduğun küre veya küreler diğer yeteneklerin tarafından kullanılabilir. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek için söz konusu topları doğru zamanda kullanmalısın.

Kürelerin kalış süresi ortalama düzeydedir. Bu nedenle ekstra beklenti içerisine girmemelisin. Küreler olmadan bu şampiyonun etkisi olabildiğince azalır. Dolayısıyla küreleri yönetme konusunda kendini geliştirmeye çalışmalısın.

W – İrade Gücü

Bu yetenek kürelerden birini veya bir minyon birliğini tutup hedef bölgeye fırlatmanı sağlar. Fırlatılan küre veya minyon birliği düştüğü alanda alan hasarı verir. Buna ek olarak etki alanındaki tüm rakipleri yavaşlatır.

Güçlendirme söz konusu olduğunda gerçek hasar vermeye başlar. Özellikle oyun uzadıkça buna daha fazla ihtiyaç duyarsın. Dolayısıyla yeteneklerini yükseltirken karşıdaki takım kompozisyonuna ekstra dikkat etmeye çalışmalısın.

E – Zayıflara Acıma

Bu yetenek ile topları ileriye doğru itersin. Bu hamle sırasında kürelerden biri rakip şampiyonlara değerse sersemletme etkisi uygulanır. Dolayısıyla çeşitli oyunlar gerçekleştirmek ve hamleler yapmak için bu yetenekten faydalanmaya çalışmalısın.

Bu yetenek olmadan her türlü saldırıya karşı açık olursun. Yeteneğin seviyesini yükseltip bekleme süresini azaltmak ve hasar miktarını yükseltmek son derece önemlidir. Güçlendirme söz konusu olduğunda ise etki alanını genişleteceğini unutmamalısın.

R – Güç Patlaması

Bu yetenek özel yeteneğindir. Yerde bulunan tüm küreleri ve etrafında dolananları bir araya getirip onu tek bir hedefe doğru yönlendirirsin. Tüm toplar hedefe yoğun miktarda hasar verirler. Bir hedefi ortadan kaldırabilmek için son derece kullanışlıdır.

Güçlendirme özelliği sana ekstra kullanım menzili sunar. Bunu avantajlı bir şekilde kullanırsan yetenekten daha fazla verim almayı başarabilirsin. Hedefin her zaman canı az ve dayanıksız olan şampiyonlar olmalıdır. Yeteneği boş yere farklı bir rakibin üzerinde kullanmamalısın.

Syndra Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Syndra için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Syndra Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Elektrik Ver olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Syndra Rün

Her kompozisyona uyum sağlayabilen bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Syndra ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap