Sylas Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

sylas build

Sylas nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Sylas build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Rakibin becerilerini çal ve onu kırbaç zincirle tanıştır.

Bu rehber Sylas nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Sylas hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Sylas nasıl oynanır?

Öncelikle Sylas için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Sylas ile oynarken aynı anda daha fazla şampiyonu etkileyecek seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde işlevsel eşyalara yönelmen gerekir. Sylas’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Petrisit Patlaması

Bu pasif yetenek sayesinde kolayca minyon temizleyebilirsin. Her yetenek kullandığında bu pasiften faydalanmaya çalışmalısın. Yeteneği özellikle takım savaşlarında en iyi şekilde kullanman gerekir. Basit bir saldırı yeteneği değildir çünkü normal saldırılardan daha fazla hasar verir.

Q – Kırbaç Zincir

Bu yetenek rahatsız edici hasar vermeni sağlayan mekaniktir. Diğer yeteneklerin bekleme süresindeyken bu yeteneği kullanmaya çalışmalısın. Eğer hem vuruş anında hem patlama anında rakibi yakalamayı başarırsan çok güçlü miktarda hasar vermeyi başarabilirsin.

Bu yetenek aynı zamanda kaçan rakipleri yavaşlatma konusunda sana çeşitli fırsatlar sunar. Yetenek alan hasarı verdiği için takım savaşlarında epey bir kullanışlıdır. Rakipleri şaşırtmayı başarabilirsen bu yetenekten ekstra verim alabilirsin.

W – Kral Katili

Bu yetenek tam bir düello becerisidir. Canın düşük olduğunda canını yeniler. Canı düşük olan rakiplerin ise biletini keser. Bu şampiyonun bire bir mücadelelerde üstün olmasını sağlayan yetenektir. Üstelik bu yetenek kullanılabilir olduğu sürece onu öldürmek çok kolay değildir.

Bu yeteneği canın çok az olduğunda veya rakibin canı çok az olduğunda kullanman gerekir. Düello yaparken doğru anı yakalamak için beklemelisin. Böylece her bire bir mücadeleden üstün çıkmayı başarabilirsin.

E – Firar/Kaçır

Bu yetenek sana ekstra sürdürülebilirlik kazandırır. Mücadele halindeyken rakibe hasar verebilir, onla kitle kontrolü uygulayabilir ama aynı zamanda kalkan kazanabilirsin. Bu yeteneğin ilk halini beceri atışlarından kaçmak için kullanmalısın.

Yeteneğin ikinci hali ise biraz daha farklıdır. Kaçan rakipleri yakalama konusunda sana fırsat tanır. Böylece kovalamaya çalıştığın rakipleri kıskıvrak yakalamak için önemli bir fırsata sahip olursun.

R – Gasp

Bu yetenek oyunun her şeyi değiştirebilecek yeteneklerinden biridir. Basit bir şekilde bu şampiyon hedeflenen rakip şampiyonun özel yeteneğini çalar ve onu kendi lehine kullanır. Takım savaşlarında rakibin özel yeteneğini kullanarak muazzam bir avantaj elde edebilirsin.

Sylas Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Sylas için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Sylas Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Elektrik Ver olmalıdır. E yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Sylas Rün

Tamamen çok yönlü olan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Sylas ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap