Sivir Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

sivir nasıl oynanır build

Sivir nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Sivir rehberi. Tabana kuvvet av peşinde koşup rakipleri avlamayı başarın.

Bu rehber Sivir nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Sivir hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Sivir nasıl oynanır?

Öncelikle Sivir için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Sivir ile oynarken maksimum hasara çıkabileceğin seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde maksimum hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Sivir’in oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Tabana Kuvvet

Bu pasif yetenek sayesinde ekstra hareketliliğe sahip olursun. Bir rakibe yeteneklerin veya basit saldırıların ile hasar verdiğin zaman ekstra hareket hızı kazanırsın. Çok iyi bir pasif yetenek olmasa bile koridor aşamasında çeşitli kurnazlıklar yapma konusunda sana katkı yapabilir.

Q – Bıçaklı Bumerang

Bu yetenek basit bir beceri atışıdır. İleriye doğru fırlattığın bumerang sana geri dönüş yapar. Yetenek kitinde yer alan en yüksek hasara sahip yetenektir. Oyunun başlangıcında mana kullanım bedeli çok yüksek olduğu için bu yeteneği kullanırken ekstra dikkatli olmalısın.

W – Seken Atış

Bu yetenek, bu şampiyon ile özdeşleşmiş bir yetenektir. Aktif hale getirdiğin zaman bir sonraki üç basit saldırın yakındaki düşmanlara sıçrar. Kritik vuruşlar ile bu yeteneği bir araya getirdiğin zaman ekstra hasar potansiyeline ulaşmayı başarabilirsin.

E – Büyü Kalkanı

Bu yetenek sana bir kalkan kazandırır. Bu kalkan sana karşı kullanılacak bir sonraki yeteneği engelleyecek ve karşılığında sana mana verecektir. Koridor aşamasında kitle kontrolü yeteneklerine karşı ayakta durmanı sağladığından zamanında kullanım oldukça önemlidir.

R – Av Peşinde

Bu yetenek anlık olarak çok yüksek hareket hızına sahip olmanı sağlayan yetenektir. Bu yeteneği takım savaşlarına katılmada veya geri kaçınmada kullanabilirsin. Yetenek sadece seni değil yakınında olan takım arkadaşlarını da etkiler. Stratejik kullanımı son derece önemlidir.

Sivir Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Sivir için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Sivir Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Ölümcül Tempo olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Sivir Rün

Hasar potansiyeli yüksek bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Sivir ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap