Singed Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

singed nasıl oynanır build

Singed nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Singed rehberi. Delilik iksirini iç ve zehirli izle rakibin işi bitir.

Bu rehber Singed nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Singed hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Singed nasıl oynanır?

Öncelikle Singed için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Singed ile oynarken yetenek kitinden ekstra verim almanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde eşsiz eşyalara yönelmen gerekir. Singed’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Akışkan Zehir

Bu pasif yetenek biraz garip ve aynı zamanda kullanışsız gibi gözüken bir yetenektir. Ancak, oyun sonuna doğru diğer hız etkileri ile bir araya getirildiğinde farkını ortaya koyar. Rakibi yakalamak için sana bir dizi avantajlar sunar.

Koridor aşamasında rakibi bir anda geri atabilmek için son derece kullanışlıdır. Çünkü koridor aşamasında rakibi yakalayıp geri atma menziline girmek çok kolay değildir. Bu pasif yetenek rakibi yakalamaya yardımcı olur.

Q – Zehirli İz

Bu yetenek temel hasar yeteneğindir. Özelliği hasar verme konusunda sana yardımcı olması değildir. Daha çok minyon dalgalarını temizleme konusunda kullanışlıdır. Çünkü etrafa salmış olduğu zehir işi bitirmene yetecektir.

Bu yeteneği kullanırken sürekli aç kapa yapmalısın. Minyon kalmadığı zaman açık tutmanın bir anlamı yoktur. Takım savaşlarında seni kovalayan rakibi cezalandırmak için oldukça kullanışlıdır. Koridor aşamasında rakibe ufak ufak hasarlar vermek için idealdir.

W – Kuvvetli Zamk

Bu yeteneğin iyi şekilde kullanılması önemlidir. Koridor aşamasında rakibi yakalamak için ihtiyacın olan en önemli yetenektir. Kullanım şekli oldukça basittir. Ne yapıp edip yapıştırıcıyı hedef şampiyonun koşu yoluna doğru atmalısın.

Bu yetenek takım savaşlarında da benzer etkiye sahiptir. Tek farkı birden fazla şampiyonu etkilemesi ve bir anlamda rakibin hareket alanını kısıtlamasıdır. Takım savaşı başlamadan önce bunu başarabilirsen işini kolaylaştırmış olursun.

E – Tut Savur

Bu yetenek sahip olduğun en güçlü kitle kontrol becerisidir. Bu yeteneği genellikle oyuncular hedef almadan kullanırlar ve çok büyük hata yaparlar. Sen bu tür oyunculardan biri olmamalısın. Doğru kombinasyon ile etkili olmayı başarmalısın.

Yapman gereken W yeteneğini kullanıp rakibin hareketini kısıtlamak ve ardından bu yeteneği kullanarak onu tekrardan yapışkanın içine atmaktır. Bunu başarabilirsen hemen hemen her hedefi etkisiz hale getirebilme şansına sahip olursun.

R – Delilik İksiri

Bu yetenek özel yeteneğindir. Koridor aşamasında veya takım savaşlarında her noktada işe yarayabilen çok kullanışlı bir yetenektir. Takım savaşlarına başlamadan önce bu yeteneği aktif ettiğinden emin olman gerekir.

Bu build ile elde ettiğin ekstra hareket hızını en iyi şekilde optimize etmek için bu yetenekten faydalanmayı düşünmelisin. Etki süresi oldukça iyi olduğu için birçok ölümcül saldırıdan korunmayı başarabilirsin. En önemlisi takım savaşlarında rakibin sinirini bozabilirsin.

Singed Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Singed için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Singed Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Artçı Şok olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Singed Rün

Her zaman kullanışlı olabilen bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Singed ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap