Rengar Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

rengar nasıl oynanır

Rengar nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Rengar build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Vahşetle dolu gücünü av heyecanı ile birleştir.

Bu rehber Rengar nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Rengar hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Rengar nasıl oynanır?

Öncelikle Rengar için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Rengar ile oynarken çok güçlü bir tehdit olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Rengar’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Görünmez Yırtıcı

Bu pasif yetenek sayesinde kısa süre içerisinde hasar vermiş olduğun her şampiyon için yük elde edersin. Bu dolumların karşılığı ise saldırı gücüdür. Bu şampiyon için yük elde etmek kolaydır. Çalılardan birine sıçrayarak veya yetenek kullanarak yük elde edebilirsin.

Q – Yabani

Bu yetenek hasar potansiyelini gösteren yetenektir. Yeteneği kullandığın zaman otomatik saldırını sıfırlamış olursun. Orman kamplarını bu yetenek sayesinde hızlı bir biçimde temizlemeyi başarırsın. Vahşet yüküne sahip olduğun zaman daha fazla hasar verirsin.

W – Savaş Kükremesi

Bu yetenek şampiyonun sürdürülebilirlik yeteneğidir. Kısa süre içerisinde vermiş olduğun hasarı depolayarak onu cana dönüştürebilirsin. Bu yetenek aynı zamanda kitle kontrol temizleyicidir. Takım savaşlarında yakalanman durumunda bu yeteneği kullanıp serbest kalabilirsin.

E – Bola Atışı

Bu yetenek sahip olduğun tek kitle kontrol yeteneğidir. Bu becerini doğru zamanlarda kullanmaya özen göstermen gerekir. Vahşet yükü varken bu yeteneği kullanırken onun etkisini yükseltmiş olursun. Yeteneğin işe yaramasını istiyorsan doğru zamanda doğru yerde olmalısın.

R – Av Heyecanı

Bu yetenek seni gerçek bir avcıya dönüştüren yetenektir. Kamuflajlı olduğun zaman ek hareket hızı kazanırsın ve yakınındaki rakipleri görürsün. Ancak rakibin yanına yaklaştığın zaman kafalarında çıkan işaret senin yakınlarda olduğunu gösterir.

Bu yetenek özellikle orman bölgesinde son derece kullanışlıdır. Rakibi kıskıvrak yakalamak için ekstra hareket hızından faydalanırsın. Üstelik bunu yaparken rakip için her zaman tehdit oluşturursun.

Rengar Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Rengar için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Rengar Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Hortlağın Pençesi olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Rengar Rün

Rakipleri avlama konusunda etkili bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Rengar ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap