Renekton Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

renekton nasıl oynanır build

Renekton nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Renekton rehberi. İnsafsız yırtıcının haşmetini göster ve kes biç.

Bu rehber Renekton nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Renekton hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Renekton nasıl oynanır?

Öncelikle Renekton için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Renekton ile oynarken rakip için ciddi bir tehdit olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Renekton’un oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Hiddet Saltanatı

Bu pasif yetenek oldukça basit gözükür ama son derece kullanışlıdır. Ancak bu kullanışlı olma durumundan yararlanmak için pasif yeteneğin etrafında oynaman gerekir. Basit bir şekilde öfke durumun yarıdan fazla olursa yeteneklerin ekstra güç kazanırlar.

Canın belirli bir oranın altında olduğunda daha hızlı bir şekilde öfke kazanırsın. Bu tür durumlarda hamleleri doğru bir şekilde yapman gerekir. Otomatik saldırı yaparak öfke kazanabilirsin. Bu şampiyonla iyi bir şekilde oynamak istiyorsan bu yetenekten ekstra verim almalısın.

Q – Ezik Katili

Bu yetenek koridor aşamasında ezici üstünlük kurmanı sağlayan yetenek durumundadır. Bu yetenek sayesinde rakibi kendinden uzak tutarsın ama aynı zamanda onlara belirli bir mesafeden hasar verebilirsin. Aynı zamanda bu yeteneği minyon temizlemek için kullanabilirsin.

Bu yeteneği öfke ile güçlendirme yoluna gidersen iki katı hasar verirsin. Buna ek olarak üç katı olacak şekilde can yenilersin. Bu sayede canını hızlı bir şekilde doldurmayı başarabilirsin. Koridor aşamasında süreklilik elde etmek için fazlasıyla kullanışlıdır.

W – İnsafsız Yırtıcı

Bu yetenek özellikle oyunun ilk aşamalarında fazlasıyla kullanışlıdır. Basit bir şekilde söz etmek gerekirse tek hamlede iki otomatik saldırı yapmış olursun. Üstüne rakibe sersemletme etkisi uygularsın. Böylece daha fazla hasar vermeyi başarabilirsin.

Yeteneği güçlendirme yoluna gittiğin zaman üç kez saldırı düzenlersin ve iki katı hasar verirsin. Aynı zamanda uyguladığın sersemletme etkisinin süresi uzamış olur. Doğru zamanlarda bu yeteneği kullanırsan rakibi kolayca etkisiz bırakabilirsin.

E – Kes Biç

Bu yetenek sana hareketlilik kazandıran tek yetenektir. Koridor aşamasında fazlasıyla işe yarar ama takım savaşlarında beklediğin etkili alman söz konusu olmayabilir. Koridor aşamasında hasar takaslarına girmek istiyorsan uygun zamanlarda bu yeteneği kullanmalısın.

Bu yeteneği kullanmadan önce bir sonraki hamleni düşünmen gerekir. Çünkü bu yetenek boşa çıktığı zaman koridor aşamasında hemen hemen tüm baskınlara karşı açık hedef olursun. Bir rakibin işini bitireceğini düşündüğün zaman agresif oynayabilirsin.

R – Sahip

Bu yetenek özel yeteneğindir. Hem bire bir mücadelelerde hem de takım savaşlarında işe yarayan bir yetenektir. Basitçe ifade etmem gerekirse ekstra can, ekstra saldırı mesafesi ve ekstra öfke kazanırsın. Ayrıca etrafında oluşan bulut sayesinde yakınındakilere hasar verebilirsin

Yeteneği aktif hale getirdiğin zaman saniye başına belirli miktarda öfke kazanırsın. Bu sayede yeteneklerini daha ölümcül bir şekilde kullanabilirsin. Gücünü ölçmek istersen bu yeteneği ikiye bir mücadelelerde test edebilirsin.

Renekton Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Renekton için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Renekton Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Azim seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Renekton Rün

Oynaması oldukça kolay bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Renekton ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap