Rehberler

lol 9.24 meta şampiyonlar

10.4 meta şampiyonlar

League of Legends meta şampiyonları (en iyi şampiyonları) mı arıyorsun? Her role göre OP, joker ve meta seçimleri hemen şimdi öğrenebilirsin.

Dereceli esnek ve dereceli tek/çift arasındaki fark nedir?

Dereceli esnek sistem ile ilgili oyuncuların çok iyi şeyler söylemediğini görebilirsin. Sistem her ne kadar yeni gibi gözükse bile aslında detaylara bakıldığında işleyiş biçimini anlamak çok zor değildir. Dereceli esnek sistemini tek/çift dereceli sisteminden ayıran en büyük fark adından anlaşılabileceği gibi oyunculara sunduğu esnekliktir.

Bard Rün, Counter (CT), Build Rehberi (8.23)

Bard nasıl oynanır? Sezon 9 için Bard rün, counter ve build rehberi. Bu rehber verilere ve analizlere dayalı olarak her zaman güncel tutulur.

Bu yazı Bard nasıl oynanır sorusuna cevap bulmak için hazırlanmıştır. Yeni bir oyuncuysan veya Bard’a alışmayı düşünen bir oyuncuysan bu yazıdan faydalanabilirsin. Bard’ın oyunun erken ve son evrelerinde iş yapan bir şampiyon olduğunu unutmamalısın.

Daha fazlasını oku »Bard Rün, Counter (CT), Build Rehberi (8.23)

Azir Rün, Counter (CT), Build Rehberi (8.23)

Azir nasıl oynanır? Sezon 9 için Azir rün, counter ve build rehberi. Bu rehber verilere ve analizlere dayalı olarak her zaman güncel tutulur.

Bu yazı Azir nasıl oynanır sorusuna cevap bulmak için hazırlanmıştır. Yeni bir oyuncuysan veya Azir’ye alışmayı düşünen bir oyuncuysan bu yazıdan faydalanabilirsin. Azir’nin oyunun son evrelerinde iş yapan bir şampiyon olduğunu unutmamalısın.

Daha fazlasını oku »Azir Rün, Counter (CT), Build Rehberi (8.23)