Pyke Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

Pyke nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Pyke rehberi. Hayalet sularda yüz, derinlerin intikamını en acımasız şekilde al.

Bu rehber Pyke nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Pyke hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Pyke nasıl oynanır?

Öncelikle Pyke için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Pyke ile oynarken rakipleri yakalamana yardımcı olacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde işlevsel eşyalara yönelmen gerekir. Pyke’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Boğulmuşların Nefesi

Bu pasif yetenek ile kısa süre önce kaybetmiş olduğun canını yeniden kazanırsın. Basit bir biçimde çalılıklara girip çıkarak bu yeteneği harekete geçirebilirsin. Yeteneğin bir başka özelliği bonus olarak gelen canı saldırı gücüne çevirmesidir. Fakat bu oran yeteri kadar iyi değildir.

Q – Kemik Zıpkın

Bu yetenek ile önünde yer alan rakipleri yavaşlatmayı başarabilirsin. Bunu yapabilmek için yeteneğine basıp bırakman yeterlidir. Ancak yeteneğin farklı kullanım biçimi olduğunu unutmamalısın. Basılı tutup kullandığında rakibi zıpkınla yakalayıp kendine doğru çekebilirsin.

Her iki kullanımın hasar oranı aynıdır. Dikkat etmen gereken durum bir kişiyi çekip çekmenin doğru olup olmayacağıdır. Takım savaşlarında yeteneğin ilk halini kullanmak çok daha mantıklıdır. Koridor aşamasında zıpkın atıp rakibi çekmek çok daha doğrudur.

W – Hayalet Sular

Bu yetenek çok iyi bir gezici şampiyon olmanı sağlar. Basit bir biçimde suya dalış yaparak kendini kamufle edersin. Bu kamuflaj sırasında hareket hızını yükseltmiş olursun ama aynı zamanda görünmezlik elde edersin.

Bu yetenek özellikle pasif yeteneğini harekete geçirmek istediğinde çok kullanışlıdır. Canın azaldığında kendini kamufle ederek canını doldurmayı başarabilirsin. Görünmez birlikleri ortaya çıkaran kontrol totemleri ile görünür olacağını aklından çıkarmamalısın.

E – Karanlık Gelgit

Bu yetenek ile rakipleri sersemletmeyi başarırsın. Geride bıraktığın hayalet kısa süre sonra sana doğru gelir ve önüne çıkan tüm rakip birliklere hasar vererek onları sersemletir. W yeteneğini kullanıp sudan çıktıktan sonra bu yeteneği kullanarak ekstra verim elde edebilirsin.

R – Derinlerin İntikamı

Bu yetenek çok güçlüdür. Belirli bir seviyenin altında cana sahip rakipleri bu yetenek ile ortadan kaldırabilirsin. İşin güzel tarafı rakibin tek hamleyle ölüp ölmeyeceğini sana sunulan ipucundan öğrenebilirsin. Yeteneğin bir beceri atışı olduğunu unutmamalısın.

Pyke Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Pyke için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Pyke Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Artçı Şok olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Pyke Rün

Alışılmışın dışında bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Pyke ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap