Sonraki yamada planlanan 15 değişiklik [10.20]

League of Legends’ta her yama oyuncuları heyecanlandırır. Kiminin ana şampiyonu güç kaybedip oyuncuyu üzer, kiminin alternatif şampiyonu güç kazanıp oyuncu için yeni bir opsiyon haline gelir. Değişmeyen tek şey vardır; Vadi’deki rekabet ve bitmek bilmeyen bahaneler.

10.20 yaması için planlanan değişikliklerin listesini aşağıda bulabilirsin. Bunların her birinin kısmen onaylı değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Bu yamada şampiyonlar açısından yüklü değişiklikler yer alacak. Toplam 7 nerf ve 7 buff ile karşılaşacağız.

Nerf (Güç Kaybı)

10.20 yaması için yapılan planlara göre toplamda 7 şampiyon güç kaybedecek. Belki sonraki yamaya hazırlık olması için şimdiden yeni şampiyonlar denemeye başlayabilirsin. Özellikle bazı şampiyonların canının çok yanacağını tahmin etmek güç değil.

Buff (Güç Kazanımı)

10.20 yaması için yapılan planlara göre toplamda 7 şampiyon güç kazanacak. İlerleyen yamalarda rahat etmek istiyorsan bu şampiyonlara şimdiden bir göz atmanı öneririm. Özellikle belirli şampiyonların güç kazanarak metada yer edinmesi dahi mümkün olabilir.

Kaan Karadeniz

Bir oyuncu olarak League of Legends maceram 2. sezon öncesi dönemle başladı ve 5. sezon ile son buldu. O tarihten itibaren daha çok veriler, analizler, öne çıkanlar, değişik fikirler ve e-spor ile ilgileniyorum. Kısacası bir oyuncu olmaktan çok elde edindiğim birçok bilgiyi paylaşan biriyim.

İlgili Makaleler

Yorum Yap

Başa dön tuşu