Nunu & Willump Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

nunu & willump nasıl oynanır

Nunu & Willump nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Nunu & Willump build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Mutlak sıfırda rakibi dondurun.

Bu rehber Nunu & Willump nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Nunu & Willump hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Nunu & Willump nasıl oynanır?

Öncelikle Nunu & Willump için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Nunu & Willump ile oynarken takım arkadaşlarını hayatta tutabilecek seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı destek eşyalarına yönelmen gerekir. Nunu & Willump’ın oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Freljord’un Çağrısı

Bu pasif yetenek kontrol edilmesi güç bir yetenektir. Çünkü yük biriktirmek kolay değildir. Bu şampiyonla bir rakip şampiyona, kuleye veya büyük orman canavarına yapacağın saldırı sonrasında ekstra saldırı hızı ve hareket hızı kazanırsın.

Q – Tüket

Bu yetenek hem hasar verme hem can yenileme olarak kullanılabilen faydalı bir yetenektir. Hedefi ısırarak ona belirli bir miktar hasar verebilen aynı zamandan kendi canını yenilemeyi başarabilirsin. Sürdürülebilirlik açısından oldukça faydalıdır.

W – Büsbüyük Kartopu

Bu yetenek şampiyonu kartopuna dönüştüren bir beceridir. Kartopunu büyütmek için W tuşuna basılı tutman gerekir. Rakibe karşı kullanmaya karar verdiğinde muhakkak iyi bir konumda olman gerekir. Kartopu dev bir kartopuna dönüştüğü zaman önüne çıkan her şeyi etkiler.

E – Kartopu Yağmuru

Bu yetenek kontrol edilmesi zor olan yeteneklerden bir diğeridir. Önündeki belirli bir alana attığın üç kartopu hedef şampiyonlara denk gelirse onları belirli süreliğine yavaşlatır. Etkili kullanabilmek için rakibin pozisyonuna çok dikkat etmen gerekir.

R – Mutlak Sıfır

Bu yetenek ile bu şampiyonla klasikleşmiş bir yetenektir. Kısa süre içerisinde etrafında karlar ve buzlarla dolu bir alan oluşturursun. Oluşturduğun kar fırtınası güçlendikçe daha fazla hasar verir. Maksimum hasar için bu yeteneğin doğru zamanda kullanmak gerekir.

Nunu & Willump Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Nunu & Willump için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Nunu & Willump Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için İsabet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Yırtıcı olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Nunu & Willump Rün

Takım savaşlarında etkili olan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Nunu & Willump ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap