Nasus’a Eski Para eşyası alınır mı?

Zengin bir Nasus ile neler yapabilirsiniz? Doran’ın Kalkanı ile standart başlangıç yapmak yerine Eski Para ile başlangıç yapıyorsanız diğer oyunculara göre biraz şanslısınız demektir. Çünkü kısa sürede zengin olabilme şansına sahipsiniz.

Nasus’a eski para eşyası almak

Nasus’a bir destek eşyası almak belki absürt bir seçim gibi gözükebilir ancak bunun gerçek nedenini öğrendiğiniz zaman düşünceleriniz değişebilecektir. Eski Para eşyasının Nasus’ta işe yaramasının en büyük nedeni sunmuş olduğu bekleme süresi avantajı ve altın artışıdır. Bu sayede Nasus hızlı bir biçimde para biriktirmeyi başarmaktadır.

Nasus ile oynarken bu stratejiyi uygulayacaksanız bir koşulu daha yerine getirmelisiniz. Rün seçimlerinde Kleptomani açık olmalıdır. Bu kombinasyonu gerçekleştirdiğiniz zaman rakibe her basit saldırı gerçekleştirdiğinizde 15 altını cebinize atabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak Üçlü Kuvvet eşyasını daha hızlı bir biçimde alabilir, koridora ekstra baskı uygulayabilir ve karşı takımın size engel olmayacağı kadar beslenebilirsiniz. Eski Para eşyasını Uluların Tılsımı eşyasına yükselterek ekstra hareket hızına sahip olabilirsiniz. Böylece diğer koridorlara baskın düzenleyebilir ve sizden kaçmaya çalışan rakipleri daha kolay yakalayabilirsiniz.

Bu stratejide dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oyunun başlangıcında hasar takaslarının zorlayıcı hatta ölümcül olmasıdır. Başlangıçta ekstra sağlığa ve mana yenileme niteliklerine sahip olamayacağınız için dengeyi kurmak zorundasınız. Dilerseniz bu konuda çeşitli rünlerden faydalanmayı düşünerek söz konusu dezavantajı ortadan bir nebze olsun ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap