Nami Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

nami nasıl oynanır

Nami nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Nami build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Rakipleri suya hapsedin ve onları vahşi dalgalarla sürükleyin.

Bu rehber Nami nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Nami hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Nami nasıl oynanır?

Öncelikle Nami için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Nami ile oynarken takım arkadaşlarını ayakta tutacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde destek eşyalarına yönelmen gerekir. Nami’nin oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Vahşi Dalgalar

Bu pasif yetenek ile takım arkadaşlarının üzerinde bir yetenek kullandığın zaman onların hareket hızını yükseltmiş olursun. W ve E yeteneği normal seviyede hızlandırma kazandırırken R yeteneği iki kat hızlandırma kazandırır.

Q – Suya Hapis

Bu yetenek ile rakip alanda bir baloncuk oluşturmuş olursun. Baloncuktan etkilenen rakip birlikler havaya fırlatılır. Aynı zamanda etki alanında bulunan tüm rakip birlikler büyü hasarı alırlar.

W – Med Cezir

Bu yetenek iki farklı şekilde çalışan bir yetenektir. Takım arkadaşının üzerinde kullanırsan onun canını iyileştirmiş olursun. Rakip üzerinde kullandığın zaman ona büyü hasarı verirsin ve geri dönen dalga takım arkadaşının canını iyileştirebilir.

E – Dalga Çağıran’ın Hediyesi

Bu yeteneği kendi üzerinde veya takım arkadaşının üzerinde kullanabilirsin. Yetenek belirli süreliğine güçlendirme kazandırır. Güçlendirme kazanan birliğin bir sonraki saldırısı ekstra büyü hasarı verir ve hedef birlikleri yavaşlatabilir.

R – Gelgit Dalgası

Adından anlaşılabileceği gibi büyük bir dalga oluşturur ve yolunun üstünde olan tüm rakipleri hava fırlatıp onları yavaşlatır. Ek olarak büyü hasarı verir. Bu yeteneği çok farklı senaryolarda kullanabilirsin. Ancak özellikle başarılı baskın girişimlerinde fazlasıyla işine yarayacaktır.

Nami Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Nami için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Nami Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Aery’yi Çağır olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini W-E-Q sırasına göre yükseltmelisin.

Nami Rün

Her stratejiye kolayca uyum sağlayan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Nami ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap