Lulu Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

lulu nasıl oynanır

Lulu nasıl oynanır? Sezon 9 için en iyi Lulu build, yetenek, rün ve eşya rehberi. Işıltılı oklarla rakibi rahatsız ederek vahşi büyümeyle fark yarat.

Bu rehber Lulu nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Lulu hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Lulu nasıl oynanır?

Öncelikle Lulu için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Lulu ile oynarken takım arkadaşlarını ayakta tutacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde destek eşyalarına yönelmen gerekir. Lulu’nun oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Peri Yoldaş, Pix

Bu pasif yetenek ile diğer şampiyonlara nazaran daha kuvvetli ve daha işlevsel hasar takasları yapabilirsin. Her otomatik saldırıda daha fazla hasar vermiş olursun. Ancak Pix tarafından verilen hasar minyon birlikleri tarafından engellenebilir olduğunu unutmamalısın.

Q – Işıltılı Ok

Bu yetenek ihtiyaç duyduğun dürtme hasarını sana sunacak bir yetenektir. Bunu E yeteneğin ile bir arada kullanırsan rakipleri kaçınılmaz bir hasarın içerisinde bırakabilirsin.

Dürtme hasarı verirken minyon birliklerine isabet ettirmemeye aşırı dikkat etmelisin. Çünkü yeteneğin bir hedeften başka bir hedefe hasar vermesi durumunda hasar miktarı azalır.

W – Kapris

Bu yetenek iki farklı şekilde çalışan bir yetenektir. Takım arkadaşının üzerinde kullandığın zaman onun hareket hızını ve saldırı hızını yükseltmiş olursun. Rakip üzerinde kullandığında onun hareket hızını yavaşlatmayı başarabilirsin. Ayrıca onu saldırı yapamaz hale getirirsin.

E – Yetiş, Pix!

Bu yetenek iki farklı şekilde çalışan bir yetenektir. Takım arkadaşının üzerinde kullandığın zaman ona kalkan kazandırırsın ve aynı zamanda onun saniye başına hasar miktarını artırırsın. Rakip üzerinde kullandığın zaman onlara hasar verebilir ve Pix için mutlak hedef gösterirsin.

R – Vahşi Büyüme

Bu şampiyonun aşırı işlevsel olmasını sağlayan yetenektir. Takım arkadaşın üzerinde kullandığın zaman onu büyütür ve aynı zamanda onun maksimum canını yükseltebilirsin. Her ne kadar bir can yenileme yeteneği olmasa bile canın yükselmesiyle bu etkiyi oluşturabilirsin.

Lulu Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Lulu için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Lulu Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Aery’yi Çağır olmalıdır. E yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-W-Q sırasına göre yükseltmelisin.

Lulu Rün

Her stratejiye uyum sağlayan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Lulu ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap