Lucian Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

lucian nasıl oynanır

Sezon 9 için en iyi Lucian rehberi. Amansız takibi sürdür, ışık atışıyla hedefle, intikam ateşiyle rakibi infaz et.

Bu rehber Lucian nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Lucian hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Lucian nasıl oynanır?

Öncelikle Lucian için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Lucian ile oynarken maksimum hasara ulaşabileceğin seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Lucian’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Işık Silahşoru

Bu yetenek bu şampiyonu diğer şampiyonlardan ayıran en büyük özelliktir. Hasar takaslarının aşırı güçlü olmasının sebebi bu yetenektir. Bu yeteneği kullanma konusunda kendini güçlendirerek takım savaşlarında ihtiyaç duyduğun saniye başına hasar ve anlık hasar niteliğini buradan kazanabilirsin.

Q – Işık Atışı

Bu şampiyonun koridor aşamasındaki en büyük yardımcısıdır. Pek çok oyuncu bu yeteneği yanlış kullanarak rakibine farklı farklı hamle şansları tanır. Bu yeteneği kullanarak rakibe vurmaya çalışıp ardından basit saldırı ile tekrar hasar vermeyi denememelisin. Bunun yerine bu yetenek ile minyon birliklerine vurmalı ve basit saldırını kullanarak rakip şampiyona hasar vermelisin.

W – İntikam Ateşi

Bu şampiyonun yetenek kitinde yer alan vasatın altı bir yetenektir. Bu yeteneğin kullanım amacı daha çok pasif yeteneğini harekete geçirmek şeklindedir. Bazı oyuncular bu yeteneği rakibe büyü hasarı verebilmek için kullanır. Buna ek olarak özellikle koridor aşamasında ekstra hareket hızı kazanmak için muazzam bir avantajdır.

E – Amansız Takip

Bu şampiyonla oynamak isteyen oyuncuların en önemli tercih sebeplerinden biridir. Oyunun başlarında bu yeteneği kullanarak basit saldırını sıfırlayabilir ve aynı zamanda pasif yeteneğini harekete geçirebilirsin. Özellikle yeteneğin seviyesi yükseldiğinde “E + atak + Q + atak + E + atak + W + atak” şeklinde kombinasyon yapabilirsin. Bu kombinasyonda tüm basit saldırılar pasiften güç alarak kullanılabilir.

R – İnfaz

Bu şampiyonun bu yeteneğini kaçan rakipleri yakalamak veya güvenli mesafeden rakiplere hasar verebilmek için kullanabilirsin. Bu yetenek minyon birliklerine kat kat fazla hasar verdiğinde onu minyon dalgası temizlemek için kullanabilirsin. Yeteneğin bekleme süresi oldukça düşük olduğu için bunu avantaja çevirebilirsin.

Lucian Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Lucian için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Lucian Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Lucian Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Lucian rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap