Category: Counter

Senna CT S9 » Senna Counter rehberi

Senna CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle orta/geç evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

pyke ct counter

Pyke CT S9 » Pyke Counter rehberi

Pyke CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle erken/orta evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

poppy ct counter

Poppy CT S9 » Poppy Counter rehberi

Poppy CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip her evrede ortalama etkiye sahip bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

ornn ct counter

Ornn CT S9 » Ornn Counter rehberi

Ornn CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle son evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

zyra ct counter

Zyra CT S9 » Zyra Counter rehberi

Zyra CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle erken evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

zoe ct counter

Zoe CT S9 » Zoe Counter rehberi

Zoe CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle orta evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?

zac ct counter

Zac CT S9 » Zac Counter rehberi

Zac CT rehberiyle en doğru counter seçimleri öğrenip özellikle son evrede etkili bu şampiyon karşısında kazanma şansını yükseltmek ister misin?