Lissandra Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

lissandra rehberi

Sezon 9 için en iyi Lissandra rehberi. Keskin buzla dondur, buzul pençeyle yakala ve rakibi donmuş mezarda hapsederek işi bitir.

Bu rehber Lissandra nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Lissandra hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Lissandra nasıl oynanır?

Öncelikle Lissandra için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Lissandra ile oynarken hasarını maksimum seviyeye getiren seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde anlık eşyalarına yönelmen gerekir. Lissandra’ın oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Buzdoğan

Bu pasif yeteneği bazı oyuncular faydasız bulmalarına rağmen pek çok koşulda işe yarayan bir yetenektir. Bu yeteneği kullanarak herhangi bir bedel ödemeden bir yetenek kullanabilirsin. Mana açısından sıkıntı yaşayan bir şampiyonda son derece kullanışlı olabilmektedir.

Q – Keskin Buz

Bu yetenek senin temel hasar yeteneğindir. Bekleme süresi epey düşük olan bir yetenek olduğundan sürekli kullanma fırsatına sahipsindir. Bu yetenek sayesinde koridor aşamasında rakibe rahatsız edici hasarlar verebilirsin. Aynı zamanda bu yeteneği rahat bir biçimde minyon öldürmek için kullanabilirsin.

W – Kırağı Çemberi

Oyundaki en nefret edilen yeteneklerden birisidir. Bu yeteneği kullandığın zaman anında rakibini dondurup E yeteneğini kullanarak olay yerinden uzaklaşabilirsin. Koridor aşamasında karşına yakın mesafeli dövüş şampiyonları gelmişse Q-W-Q kombinasyonu ile güvenli bir biçimde rakibe hasar verebilirsin.

E – Buzul Pençe

Bu yetenek senin için en önemli yeteneklerden birisidir. Baskınlardan kaçış ve baskınlara katılış yeteneklerinden birisidir. Aynı zamanda yoğun miktarda hasar vermesini avantajlı bir biçimde kullanabilmen gerekir. Bu sayede rakiplerini şaşırtmayı başarabilir ve onlara beklemedikleri anda yoğun hasar verebilirsin.

R – Donmuş Mezar

Bu şampiyonun imza yeteneğidir. Bu yetenek seni belirli süreliğine hedeflenemez, hasar alamaz ve hiçbir şeyden etkilenemez hale getirir. Aynı zamanda rakipleri bir anda sersemletme konusunda avantajlı bir silahtır. Hangi türde kullanım yapman gerektiğine maç esnasındaki koşullara göre kendin karar vermelisin.

Lissandra Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Lissandra için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Lissandra Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Artçı Şok olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Lissandra Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Lissandra rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap