Lee Sin Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

lee sin rehberi

Sezon 9 için en iyi Lee Sin rehberi. Ses dalgasıyla hedefle, koruma güdüsüyle hareket et ve ejderhanın gazabını rakibe göster.

Bu rehber Lee Sin nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Lee Sin hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Lee Sin nasıl oynanır?

Öncelikle Lee Sin için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Lee Sin ile oynarken rakip için güçlü bir tehdit olmanı sağlayan seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Lee Sin’in oynaması zor bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Artçı Rüzgar

Pasif yeteneğin en önemli özelliği bu şampiyonun sahip olduğu saniye başına hasar miktarını önemli ölçüde yükseltmesidir. Bu nedenle genel olarak iyi oyuncular maksimum verim almaya çalışırlar. Tabi bunun için el becerilerinin oldukça iyi olması gerekir.

Q – Ses Dalgası / Titreşim Darbesi

Bu yetenek bu şampiyonun en önemli yeteneklerinden birisidir. Bir beceri atışı olduğu için bu yeteneği doğru şekilde nişanlamak gerekir. Bu yeteneği denk getirmeyi başaramıyorsan maalesef iyi bir oyuncu değilsin demektir.

Bu yeteneği tutturduktan sonra tekrar aynı yeteneği kullanmak rakibe doğru hamle yapıp onun kayıp sağlığına göre hasar vermeni sağlar. Böylece canı az azalmış olan rakiplere fazladan hasar verebilirsin.

W – Koruma Güdüsü / Demir İrade

Bu yetenek bu şampiyonun orman alanında sürdürülebilir bir şampiyon olmasını sağlar. Ana bölgeye çok fazla gitmeye gerek kalmadan bu yetenek sayesinde orman bölgesinde kalabilirsin. Aynı zamanda bu yeteneği bir kaçış mekanizması olarak kullanabilmen mümkündür.

Sadece bir kaçış mekanizması olmayan bu yeteneği aynı zamanda rakiple aranda olan mesafeyi kapatabilmek için kullanabilirsin. Bir şekilde rakibi kovalaman gerektiği zaman bu yetenekten yararlanmayı denemelisin. Ancak çoğu koşulda kaçış mekanizması olarak kullanması daha doğrudur.

E – Fırtına / Sakatla

Az bile olsa bu şampiyonun minyon dalgası temizleme becerisini yükseltir. Bununla birlikte baskın potansiyeline katkı sağlayan bir yetenektir. Rakibin elinden kaçmasını istemiyorsan mutlaka bu yeteneğin getirdiği yavaşlatma etkisini kullanmayı düşünmelisin.

R – Ejderhanın Gazabı

Bu şampiyonun imza yeteneğidir. Bu yetenek sayesinde bu şampiyon pek çok oyunu çevirebilir ve muhteşem hamleler yapabilme şansına sahip olur. Aynı zamanda rakibe anlık olarak hasar verme konusunda sana yardımcı olabilir.

Ancak çoğu zaman rakip takımın taşıyıcısını kendi takımına doğru fırlatma seçeneği olarak kullanılır. Böylece rakip takımın taşıyıcısını etkisiz hale getirdiğin için takımın mükemmel bir avantajı eline geçirmiş olursun.

Lee Sin Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Lee Sin için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Lee Sin Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için İsabet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Elektrik Ver olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Lee Sin Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Lee Sin rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap