LeBlanc Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

leblanc rehberi

Sezon 9 için en iyi LeBlanc rehberi. Kristal küreyle hedefle, vur, kaç ve hayali zincirle hapsedip rakibinin işini bitir.

Bu rehber LeBlanc nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen LeBlanc hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

LeBlanc nasıl oynanır?

Öncelikle LeBlanc için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak LeBlanc ile oynarken hasar potansiyelini maksimum düzeye çıkaracak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde yetenek gücü anlık hasar eşyalarına yönelmen gerekir. LeBlanc’ın oynaması zor bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Şer Mührü

Pasif yetenek bu şampiyonun bir klon oluşturmasına yardımcı olur. Bir bekleme süresi bulunduğundan dikkatli kullanılması gereken yeteneklerden birisidir. Eğer bir hedefi kovalamayı düşünüyorsan mutlaka pasif yeteneğinin kullanılabilir olduğundan emin olmalısın. Aksi taktirde rakibin kıvrak hamlesi sonrasında hazırlıksız yakalanıp ölebilirsin.

Q – Kristal Küre

Bu yetenek tek başına çok iyi değildir ama bu şampiyonun diğer yetenekleriyle bir araya getirildiğinde son derece etkili olabilmektedir. Yeteneğin bekleme süresi çok düşük olduğundan ötürü seri bir biçimde kullanılabilir. Bu rakibe rahatsız edici hasar verme ve koridor aşamasında hakimiyeti ele geçirme konusunda sana avantaj sunabilir.

W – Vurkaç

Bu yetenek bu şampiyonun her şeyidir. Bu yetenek ile rakipten kaçabilir, rakibi yakalayabilir, haritada kolayca dolaşabilir ve hatta rakipleri kandırmayı başarabilirsin. Bu yetenek aynı zamanda koridor aşamasında rakibinle hasar takasına girme konusunda işini kolaylaştıran bir yetenektir.

E – Hayali Zincir

Bu şampiyonun kalabalık kontrol etkisi başarısını gösteren yetenektir. Bu yeteneği kullandığın zaman rakiplere kaçacak çok az alan bırakırsın. Haritada dolaşıp skor arama peşine düşen bu şampiyon için son derece kullanışlıdır. Kullanım mesafesinin fazla olduğu için rakiplerin korkulu rüyası olabilen bir yetenektir.

R – Taklit

Aynı adımı iki kere atan bir şampiyon arıyorsan doğru yerdesin. Bu şampiyonun bu özel yeteneği sayesinde kullanmış olduğun bir önceki yeteneği kopyalayarak rakibe hamle yapman mümkündür. Yeteneğin bekleme süresinin düşük olması büyük bir avantajdır. Bunu değerlendirerek rakipleri yanına yaklaşamaz hale dönüştürebilirsin.

LeBlanc Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak LeBlanc için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme LeBlanc Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Elektrik Ver olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini W-Q-E sırasına göre yükseltmelisin.

LeBlanc Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu LeBlanc rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap