Kindred Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

kindred rehberi

Sezon 9 için en iyi Kindred rehberi. Kurdun hiddetiyle okları dans ettir ve kuzunun şefkatiyle rakibinin üzerine karabasan gibi çök.

Bu rehber Kindred nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Kindred hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Kindred nasıl oynanır?

Öncelikle Kindred için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Kindred ile oynarken hasar potansiyelini maksimum düzeye çıkaran seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde maksimum hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Kindred’in oynaması zor bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Avcının Damgası

Bu şampiyonun çok daha güçlü hale gelmesini sağlayan iyi bir yetenektir. Ancak bazı oyuncular bu yeteneğin sunduğu işaretleri toplamak için gereksiz maceralara kalkışırlar. İşaretleri toplayabilecek durumdaysan toplamalısın ama toplamak riskliyse es geçmelisin.

Rakip bu işaretleri toplamana engel olmaya çalışırsa karşı orman taktiğini uygulayıp daha fazla altın kazanmayı başarabilirsin.

Q – Okların Dansı

Bu şampiyona hareketlilik kazandıran yetenektir. Bu yetenek sayesinde rakibe doğru hamle yapabilirsin ama pek çok koşulda bu gerekli değildir.

Rakip seni öldürebilecek konumdaysa ona karşı bu yeteneği kullanıp yakınına gitmen çok doğru olmayacaktır. Gereksiz maceralara atılıp hareketlilik kabiliyetini kaybetmemelisin.

W – Kurdun Hiddeti

Pasif yeteneğinden gelen işaretlere oldukça bağımlı bir yetenektir. Bu yeteneğin asıl önemi orman kamplarını temizlerken karşına çıkmaktadır.

Bu yetenek sayesinde orman kamplarının saldırı hızını azaltabilirsin. Bu sayede onları temizlemek çok daha kolay olur. Ayrıca mücadeleler sırasında saniye başına hasar potansiyelini yükseltmek için bu yetenekten destek alabilirsin.

E – Karabasan

Az bile olsa kalabalık kontrol etkisi kazandıran yeteneğindir. Bu yeteneği kullanarak canı azalmış olan rakipleri ölümle buluşturmayı başarabilirsin. Ancak kalabalık kontrol etkisi sunan tek yeteneğin olduğu için bu yeteneği mücadelenin başlangıcında kullanmayı da düşünebilirsin.

Koşullara göre kullanım biçimi değişen bu yeteneği kullanım tarzını oyunun gidişatına göre kendin belirlemelisin.

R – Kuzunun Şefkati

Bu yeteneği kullanabilmek için kesinlikle bol bol pratik yapmalısın. Pratik olmadan bu yeteneği verimli bir biçimde kullanman mümkün değildir.

Pek çok koşulda takımını ölümden kurtarabilirsin ama yine pek çok koşulda rakip takımı da ölümden kurtarabilirsin. Bu nedenle bol bol pratik yapmalı ve bu yeteneğin kullanımını en iyi şekilde öğrenmeye çalışmalısın.

Kindred Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Kindred için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Kindred Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Yenilmez olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Kindred Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Kindred rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Yorum Yap