Kassadin Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

kassadin rehberi

Sezon 9 için en iyi Kassadin rehberi. Hiçlik küresiyle avla, güç darbesiyle püskürt ve boşluk geçişleriyle rakibi şaşırtarak işi bitir.

Bu rehber Kassadin nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Kassadin hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Kassadin nasıl oynanır?

Öncelikle Kassadin için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Kassadin ile oynarken anlık hasarını yükseltecek tarzda seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde anlık hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Kassadin’in oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Hiçlik Taşı

Açıklaması her şey için yeterli olsa bile gözden geçirmek gerekir. Bu yetenek sayesinde bu şampiyon birim çarpışmalarını engellediği için minyon birliklerinin arasında onlara takılmadan dolaşabilir.

Buna ek olarak büyü hasarından gelen hasar miktarını belirli bir miktar azaltma şansına sahiptir.

Q – Hiçlik Küresi

Hasar takası konusunda sana yardımcı olabilir ama asıl kullanım ihtiyacı duyacağın durum bambaşkadır. Bu yeteneği özellikle minyon birliklerine son vuruş gerçekleştirmek için kullanmayı düşünmelisin.

Koridor aşamasında hasar takasından ziyade sana bu şekilde daha fazla yardımcı olacaktır.

W – Cehennem Kılıcı

Koridor aşamasında özellikle kule altında kaldığın durumlarda daha kolay bir biçimde son vuruş yapmana yardımcı olur. Koridor aşamasında basit saldırılarının gücünü yükseltmesi epey işine yarayacaktır.

Koridor aşamasından çıktıktan sonra ise işin rengi biraz daha farklı olacaktır. Artık eşyaların getirdiği aktif avantajlardan faydalanmak için bu yeteneği kullanabilecek hale gelirsin.

E – Güç Darbesi

İşlevsel bir yetenektir ama bu işlevselliği sağlamak için etrafında yeteneklerin kullanılması gerekir. Bekleme süresi standart halinde çok düşüktür ama yeniden kullanım için birilerinin mutlaka ama mutlaka yeteneklerini kullanması gerekir.

Koridor aşamasında çok kullanışlı olmayabilir ama yeteneklerin havada uçuştuğu takım savaşlarında epey kullanışlıdır.

R – Boşluk Geçişi

Bu şampiyonun gücüne güç katan, onu aşırı hareketli bir şampiyon yapan ve oyuna adapte olmasını sağlayan yetenektir. Bu yeteneği kullanarak rakiplerinden kaçmayı başarabilir veya mücadelelere anlık giriş yapabilme şansını elde edebilirsin.

Herhangi bir koşulda fazlasıyla işine yarayacak bir yetenek olduğundan bu yeteneği boş yere harcamamaya özen göstermelisin.

Kassadin Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Kassadin için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Kassadin Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Ayağı Çabuk olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Kassadin Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Kassadin rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Yorum Yap