Illaoi Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

illaoi rehberi

Sezon 9 için en iyi Illaoi rehberi. Dokunaç darbeleriyle rahatsız et, sille tokadı çak, ruh sınavıyla rakibine ilahi ders ver.

Bu rehber Illaoi nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Illaoi hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Illaoi nasıl oynanır?

Öncelikle Illaoi için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Illaoi ile oynarken doğru zamanda doğru yerde olabileceğin seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Illaoi’nin oynaması orta zorlukta bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Yaşlı Tanrının Elçisi

Periyodik olarak yeni kollar oluşturma konusunda sana yardımcı olur. Oluşturulan kollar sayesinde bu şampiyon yakınında yer alan hedeflere hasar verebilir.

Bu kolları ortadan kaldırabilmek mümkündür. Bunun için bu şampiyon yakınlardaysa kollara birkaç kez vurmak gerekebilir. Bu kolların savaş alanında yer alması yani ortadan kaldırılmaması rakipte baskı uyandırabilir.

Q – Dokunaç Darbesi

Çıkartmış olduğun kolların ekstra hasar vermesini sağlar. Bununla birlikte minyon dalgası temizleme konusunda sana yardımcı olabilir. Yeteneği kullanmak oldukça basit olduğundan fazla zorlanmazsın.

Yetenek çıkarılan kolların ekstra hasar vermesini sağladığı kadar aynı zamanda yeni bir kol çıkarmana da yardımcı olur.

W – Sille Tokat

Bir sonraki basit saldırının mesafesi artış gösterir. Bu yetenek ile rakibe saldırdığında hedefe doğru sıçrarsın. Saldırı düzenlediğinde ekstra hasar vermiş olursun.

Bununla birlikte savaş alanında yer alan kolların aynı anda hedefe saldırabilir. Bu sayede kaçmakta olan bir rakibi yakalayabilir ve onu etkisiz bırakabilirsin.

E – Ruh Sınavı

Bunun gibi bir şampiyonun büyük bir tehlikeye dönüşmesini sağlayan önemli bir yetenektir. Bu şampiyon ileriye doğru gönderdiği öge ile hedefin bir ruh kopyasını oluştur. Bu ruh kopya bir şampiyon ise onun ruhu hemen önünüze getirilir.

Bu ruh belirli bir süre aktif kalır ve siz hasar aldıkça aktif kalma süresi azalır. Eğer sen ve takım arkadaşların bu ruha hasar verirsen, aynı zamanda asıl hedefe belirli bir miktar hasar vermiş olursun.

R – İlahi Ders

Bu şampiyon havaya doğru sıçrayıp yere büyük bir saldırı düzenler ve etrafındaki hedeflere hasar verir. Bu yetenek, isabet ettiği her şampiyon ve ruh için bir kol oluşturur. Bu sayede R-W kombinasyonunu yapmak elverişli hale gelir.

Bu kombinasyon ile bir takım savaşında beklenmedik etkiler yaratabilir ve ekstra skor dahi elde edebilirsin. Kombinasyonu gerçekleştirebilmek kolaydır ama iyi zamanlama gerektirir.

Illaoi Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Illaoi için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Illaoi Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İlham, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Arakçı olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-Q-W sırasına göre yükseltmelisin.

Illaoi Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Illaoi rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Yorum Yap