Heimerdinger Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

heimerdinger rehberi

Sezon 9 için en iyi Heimerdinger rehberi. Taretler, robotlar, roketler ve bombalarla rakibin kabusu ol, geliştir ve yok.

Bu rehber Heimerdinger nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Heimerdinger hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Heimerdinger nasıl oynanır?

Öncelikle Heimerdinger için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Heimerdinger ile oynarken yeteneklerinden ekstra verim aldıracak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde kendine özgü eşyalara yönelmen gerekir. Heimerdinger’ın oynaması kolay bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Tekmaturji Tamir Robotları

Bu şampiyonun zamana göre kullanışlı olan yeteneğidir. Belirli bir süre içerisinde takım arkadaşlarının can yenileme niteliğini yükseltir ve aynı zamanda ona ait olan taret veya bot gibi envanterlerin canını iyileştirir.

Bu sayede koridor aşamasında sürdürülebilir olma açısından avantaj sağlayan bir yetenektir. Özellikle bu şampiyon ile tank olmayı tercih eden oyuncular için fazlasıyla kullanışlıdır.

Q – H28-G Evrim Tareti

Bu şampiyonun çılgın bir bilimci olmasını sağlayan yetenektir. Bu yetenek ile minyon öldürebilir, bu yeteneği totem olarak kullanabilir veya bu yetenek ile karşı takımın orman bölgesinde ormancı şampiyonun işini zorlaştırmayı başarabilirsin.

Her ne kadar çok işe yarar bir yetenekmiş gibi gözükmese bile fazlasıyla işe yaramaktadır. Fakat bu şampiyonun etkinliğini büyük ölçüde bu yeteneğin kullanımına bağlıdır.

W – Hextech Mikro Roketler

Sık sık kullanmak isteyeceğin yetenektir. Koridor aşamasında etrafında yer alan minyon birliklerini sayarak bu yeteneği kullanmayı denemelisin çünkü belirli miktarda roket yer alır.

Bu roketlerin hedef şampiyona isabet etmesini istiyorsan mutlaka önünde duran minyon sayısını hesaba katarak bu yeteneği kullanmalısın. Üstelik her fırsatını elde ettiğinde mutlaka ama mutlaka bu yetenekten faydalanmayı düşünmelisin.

E – CH-2 Elektron Bombası

Maalesef ama maalesef bu şampiyonun rakipten kaçmasını sağlayabilecek beceri atışı bir yetenektir. Bu yeteneği olur olmadık zamanlarda kullanmak iyi bir fikir değildir çünkü bu seni açık hedef haline getirir.

Belirli bir alanda yer alan rakipleri yavaşlatır ama fırlatılan bombaya doğrudan maruz kalarak hedefleri ise sersemletir. Kaçmak gerekiyorsa veya rakipten kaçarken arayı açman gerekiyorsa mutlaka bu yeteneği isabet ettirmelisin.

R – GELİŞTİR!!!

Karşı takımın ormancısı sana doğru hamle yaptığı anda bu yeteneği kullanıp ona tuzak kurabilirsin. Bir rakip senden kaçmaya çalışırken bu yetenekten faydalanabilirsin. Bir rakibin gözünü korkutmak istediğinde bu yetenek işine yarayacaktır.

Bu şampiyonun ekstra güçle koridoru ittirmesi bu yeteneği sayesinde mümkün olabilir. Takımından ayrı ittirme yapacaksan bu yeteneği kullanıp hedef kuleleri hızlı bir biçimde yıkabilirsin.

Heimerdinger Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Heimerdinger için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Heimerdinger Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için Hakimiyet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Sihirli Yıldız olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Heimerdinger Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Heimerdinger rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap