Hecarim Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

hecarim rehberi

Sezon 9 için en iyi Hecarim rehberi. Savaş yoluna çık, galeyana gel, yıkıcı saldırılarla gölgelerin hücumunu rakibe hissettir.

Bu rehber Hecarim nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Hecarim hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Hecarim nasıl oynanır?

Hecarim için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Hecarim ile oynarken rakip için ciddi bir tehdit olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Hecarim oynaması orta zorlukta olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Savaş Yolu

Elde edilen ekstra hareket hızı saldırı gücü olarak bu şampiyona geri dönüş yapar. Bu şampiyonda hareket hızı çok iyi bir nitelik olduğundan bir taşla iki kuş vurabilmek mümkündür.

Yeteneğin ekstra bir değeri veya katkısı yoktur. Sadece bu şampiyonun ön plana çıkarılması gereken niteliğini güçlendirirken aynı zamanda ona hasar potansiyeli kazandırır.

Q – Galeyan

Başlangıçta çok kullanışlı olmasa bile seviye aldıkça aşırı kullanışlı hale dönüşür. Özellikle mana kullanımı konusunda sıkıntılı olduğundan oyunun erken evrelerinde çok fazla işe yaradığını söylenemez.

Ancak mana yönetimi problemini çözdükten sonra bu yetenekten ekstra verim almayı başarabilirsin. Temel eşyalarını aldıktan sonra bu yeteneğin çok daha işe yarar olacağını unutmamalısın.

W – Dehşetin Yolu

Q yeteneğinin çok etkili bir başlangıç yeteneği olmaması nedeniyle oyunun erken evrelerinde kamp temizlerken ihtiyacın olacak en doğru yetenektir. Mana kullanımı açısından sana çok fazla problem çıkartmayacağı göz önünde bulundurulduğunda işine fazlasıyla yarayacaktır.

Özellikle mavi güçlendirici sendeyken bu yetenekten ekstra ama ekstra verim alabilmen mümkündür. Takım savaşlarında belki hayatta kalmanı sağlayacak bir yetenek değildir ama daha uzun süre takımın içerisinde kalmana yardımcı olabilir.

E – Yıkıcı Saldırı

Bu yeteneği daha çok orman bölgesinde kamplar arasında dolaşırken kullanmayı düşünebilirsin. Belki çok işe yarar gibi gözükmese bile bu şampiyonu güçlü olmasını sağlayan asıl yetenektir.

Baskın düzenlerken bu yeteneğin kullanıma hazır olduğundan emin olmalısın. Eğer yetenek kullanıma hazır değilse yeteneğin bekleme süresinin dolmasını bekleyip öyle harekete geçmelisin.

R – Gölgelerin Hücumu

Takım savaşlarında fazlasıyla işe yarayacaktır ama yeteneği iyi okumak gerekir. Bu yeteneği kullandığın zaman rakipler senden uzaklaşacaklardır yani kaçacaklardır.

Bunun için en iyi iş onların takım arkadaşlarına doğru kaçmalarına yardımcı olmaktır. Bu sayede takım savaşlarında rakibin pozisyonunu bozabilir veya onların birbirinden ayrı olmasını sağlayarak takımına büyük bir avantaj kazandırmayı başarabilirsin.

Hecarim Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Hecarim için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Hecarim Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Yenilmez olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Hecarim Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Hecarim rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap