Gnar Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

gnar rehberi

Sezon 9 için en iyi Gnar rehberi. Hiddet genini kullan, kaya fırlat, göçert, hop güm diye büyü ve rakibini büyük halinle korkut.

Bu rehber Gnar nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Gnar hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Gnar nasıl oynanır?

Gnar için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Gnar ile oynarken yetenek kitinden ekstra verim almanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde kendine özgü eşyalara yönelmen gerekir. Gnar oynaması zor olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Hiddet Geni

Bu şampiyonun biçim değiştirmesine yardımcı olan yetenektir. Yeteri kadar dolum yapabildiği zaman alternatif biçime geçiş yaparak daha farklı yeteneklere ve niteliklere sahip olabilir.

Özellikle tank olmak için alternatif biçime geçiş yapmak son derece kullanışlı olabilir. Fakat bunu yaparken yeteneklerinin değişeceğini ve değişimin belirli bir süre geçerli olduğunu unutmamalısın.

Q – Bumerang At/Kaya Fırlat

Bu yetenek seviye yükseltirken öncelik vermen gereken yetenektir. Fazlasıyla iyi fiziksel hasar verebilmektedir ve rakipleri yavaşlatabilir. Bu şampiyonla oynarken W yeteneğini harekete geçirebilirsin.

Buna rağmen, aynı durum mega formunda için geçerli değildir. Bu nedenle koridor aşamasında minyon sürüsü temizlemek için fazlasıyla kullanışlıdır.

W – Hiper/Göçert

Fazlasıyla kullanışlı bir yetenektir. Normal halindeyken rakiplere canlarına göre hasar vermeyi başarabilirsin. Mega formunda iken fiziksel hasar verir ve onlara sersemletme etkisi uygularsın.

Her şeyin bu kadar basit olduğunu bile söylemek yeterli olacaktır. Normal biçimdeyken sahip olduğu saldırı ile bu yetenekten ekstra verim almayı başarabilirsin.

E – Hop/Güm

Bu şampiyonun yüksek hareket kabiliyetine sahip olmasını sağlayan iyi bir yetenektir. Bu yeteneği kullanarak rakibi kovalayabilir veya rakipten kaçabilirsin. Duruma göre ihtiyacın olan neyse onu gerçekleştirmelisin. Yeteneğin sunduğu saldırı hızını hesaba katmayı unutmamalısın.

Bununla birlikte mega biçimindeyken yetenek sıçrama kabiliyetini yitirdiğinden dikkatli olmalısın. Buna dikkat ettiğin sürece bu yetenekten ekstra verim almayı başarabilirsin.

R – GNAR!

Normal şartlarda pasif yeteneğini ekstra hareketlilik kazanmak için kullanabilirsin. Fakat bu özel yeteneğin en işe yarar hali hiç kuşkusuz mega biçimine dönüştükten sonra gerçekleşir.

Bunu takım savaşlarında gerçekleştirip rakipleri bir yere sıkıştırarak büyük bir avantaj elde edebilirsin. Daha sonra takımın ile anlaşmalı bir biçimde kendine ek hedefler seçmeyi düşünebilirsin.

Gnar Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Gnar için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Gnar Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Azim seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Ayağı Çabuk olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Gnar Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Gnar rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Yorum Yap