Garen Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

garen rehberi

Sezon 9 için en iyi Garen rehberi. Amansız hücumlarda metanetli kal, cesaretli ol ve Demacia’nın adaletiyle yargı dağıt.

Bu rehber Garen nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Garen hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Garen nasıl oynanır?

Garen için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Garen ile oynarken doğru zamanda doğru yerde olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Garen oynaması kolay olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Metanet

Koridor aşamasında sürdürülebilirlik açısından çok iyi bir yetenek olduğu doğrudur. Fakat bu yeteneğe güvenerek sürekli az canla ortalarda dolaşmak çok akıllıca değildir.

Özellikle kule altında bekleyip canının dolmasını beklemek ilk seviyelerde çok etkili bir kaçış yöntemi sayılmaz. Bu problemi ortadan kaldırabilmek için hasar takası konusunda çok agresif davranmamalısın.

Q – Amansız Hücum

Sahip olduğun hareketlilik kazandıran tek yetenek olduğundan sürekli kullanmak gibi bir hataya düşmek doğru değildir. Rakiple hasar takası yapmak istiyorsan bu yetenekten faydalanmayı göze alabilirsin ama rakip takımın ormancı şampiyonuna karşı dikkatli olmalısın.

Kazanacağın hareket hızıyla son derece iyi işler yapabilirsin ve aynı zamanda yeteneğin verdiği hasarın çok iyi olduğunu unutmamalısın.

W – Cesaret

Pasif niteliği sayesinde bu şampiyonun en güçlü yeteneği olduğu söylenebilir. Bu yeteneği kullanarak tam bir yenilmez tank şampiyonuna dönüşebilirsin ama kullanabilmek için epey iyi strateji gerekir.

Stratejik adım atamayacaksan bu yeteneği heba etmen çok önerilmez. Her koşulda işine yarayacak olduğundan doğru zamanda ve doğru yerde bu yeteneği aktif edebilir takımına ekstra katkı sağlamayı düşünmelisin.

E – Yargı

İster kabul et ister kabul etme ancak bu şampiyonun temel hasar kabiliyetidir. Bu yetenek olmadan rakiplere çok yüksek miktarlarda hasar veremezsin.

İşin iyi tarafı dönerken verdiğin hasarın aynı zamanda rakiplerin zırh miktarını düşürdüğünü unutmamalısın. Maksimum verim alabilmek için elbette doğru zamanda rakiplerin arasına dalmalısın yoksa sonu senin için çok iyi olmayabilir.

R – Demacia’nın Adaleti

Ekstra açıklamaya bile gerek yok çünkü bu yetenek bu şampiyonun imza yeteneğidir. Bir hedefi gözüne kestirdikten sonra onu ortadan kaldırmak senin için fazlasıyla kolaydır.

Normal hedeflere büyü hasarı verir ama kötü olarak işaretlenmiş olan hedeflere gerçek hasar veren bir yetenek olduğunu unutmamalısın. İşte bu niteliği en verimli şekilde değerlendirip takımın için bela olabilecek şampiyonu ortadan kaldırmalısın.

Garen Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Garen için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Garen Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için İsabet seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Hortlağın Pençesi olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini E-Q-W sırasına göre yükseltmelisin.

Garen Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Garen rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap