En iyi 10 alt koridor şampiyonu – 8.22 yaması

8.22 yamasına göre en iyi alt koridor şampiyonlarının kimler olduğunu merak ediyor musun? Verilere dayalı olarak oluşturulmuş bu listeyi inceleyebilirsin.

League of Legends’ta alt koridor şampiyonları saldırı hızı ve yüksek anlık hasar gibi farklı niteliklere sahiptirler. Bu liste 8.22 yamasına göre oluşturulmuştur. Farklı koridorlar ve bölgeler için şampiyonları incelemek istersen aşağıdaki listelere göz atabilirsin.

En iyi üst koridor şampiyonları hakkında güncel bilgilere ihtiyacın varsa hemen 8.22 yaması – En iyi üst koridor şampiyonları kısmını ziyaret ederek aradığın bilgilere anında erişim sağlayabilirsin.

En iyi ormancı şampiyonları hakkında güncel bilgilere ihtiyacın varsa hemen 8.22 yaması – En iyi ormancı şampiyonları kısmını ziyaret ederek aradığın bilgilere anında erişim sağlayabilirsin.

En iyi orta koridor şampiyonları hakkında güncel bilgilere ihtiyacın varsa hemen 8.22 yaması – En iyi orta koridor şampiyonları kısmını ziyaret ederek aradığın bilgilere anında erişim sağlayabilirsin.

En iyi destek şampiyonları hakkında güncel bilgilere ihtiyacın varsa hemen 8.22 yaması – En iyi destek şampiyonları kısmını ziyaret ederek aradığın bilgilere anında erişim sağlayabilirsin.

10. Jhin

Jhin takıma katkı açısından hasar potansiyeli dışında herhangi bir niteliğe sahip değildir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Jhin doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta ve son evresinde etkilidir.

Jhin eşleşme açısından Twitch, Draven ve Vayne karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Xayah, Ezreal ve Caitlyn karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Jhin için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 10. sırayı uygun gördüm. Jhin için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Jhin rehberi kısmına göz atabilirsin.

9. Kog’Maw

Kog’Maw sürekli rakibi rahatsız edebilme becerisi ve hızlı minyon temizleme yeteneği olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Kog’Maw doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun son evresinde etkilidir.

Kog’Maw eşleşme açısından Twitch, Miss Fortune ve Jhin karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Varus, Kai’Sa ve Ashe karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Kog’Maw için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 9. sırayı uygun gördüm. Kog’Maw için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Kog’Maw rehberi kısmına göz atabilirsin.

8. Ashe

Ashe kitle kontrol etkisi yeteneği ve mücadele başlatma becerisi olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Ashe doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun erken ve orta evresinde etkilidir.

Ashe eşleşme açısından Twitch, Miss Fortune ve Lucian karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Varus, Tristana ve Caitlyn karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Ashe için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 8. sırayı uygun gördüm. Ashe için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Ashe rehberi kısmına göz atabilirsin.

7. Jinx

Jinx anlık saldırılarda geri çekilme yeteneği ve hızlı minyon temizleme becerisi olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Jinx doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta evresinde etkilidir.

Jinx eşleşme açısından Draven, Miss Fortune ve Lucian karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Varus, Caitlyn ve Xayah karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Jinx için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 7. sırayı uygun gördüm. Jinx için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Jinx rehberi kısmına göz atabilirsin.

6. Twitch

Twitch takıma katkı açısından hasar potansiyeli dışında herhangi bir niteliğe sahip değildir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Twitch doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta ve son evresinde etkilidir.

Twitch eşleşme açısından Miss Fortune, Draven ve Lucian karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen yine eşleşme açısından Varus, Sivir ve Kog’Maw karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Twitch için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 6. sırayı uygun gördüm. Twitch için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Twitch rehberi kısmına göz atabilirsin.

5. Yasuo

Yasuo kitle kontrol etkisi yeteneği ve hızlı minyon temizleme becerisi olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımını fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Yasuo doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta ve son evresinde etkilidir.

Yasuo eşleşme açısından Draven, Lucian ve Sivir karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen yine eşleşme açısından Tristana, Jhin ve Caitlyn karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Yasuo için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 5. sırayı uygun gördüm. Yasuo için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Yasuo rehberi kısmına göz atabilirsin.

4. Sivir

Sivir anlık saldırılarda geri çekilme becerisi ve hızlı minyon temizleme yeteneği olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Sivir doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta evresinde etkilidir.

Sivir eşleşme açısından Twitch, Draven ve Lucian karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Varus, Ezreal ve Xayah karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Sivir için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 4. sırayı uygun gördüm. Sivir için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Sivir rehberi kısmına göz atabilirsin.

3. Miss Fortune

Miss Fortune takıma katkı açısından hasar potansiyeli dışında herhangi bir niteliğe sahip değildir. Hasar potansiyeli açısından takımının fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Miss Fortune doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta evresinde etkilidir.

Miss Fortune eşleşme açısından Twitch, Jhin ve Sivir karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen yine eşleşme açısından Varus, Tristana ve Xayah karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridor seçilen Miss Fortune için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 3. sırayı uygun gördüm. Miss Fortune için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Miss Fortune rehberi kısmına göz atabilirsin.

2. Draven

Draven kitle kontrol etkisi yeteneği olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımın fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Draven doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun erken ve orta evresinde etkilidir.

Draven eşleşme açısından Miss Fortune, Ashe ve Twitch karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Ezreal, Tristana ve Varus karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Draven için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 2. sırayı uygun gördüm. Draven için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Draven rehberi kısmına göz atabilirsin.

1. Lucian

Lucian hızlı minyon temizleme yeteneği olan şampiyonlardan biridir. Hasar potansiyeli açısından takımını fiziksel hasar ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak Lucian doğru kullanıldığı zaman özellikle oyunun orta ve son evresinde etkilidir.

Lucian eşleşme açısından Twitch, Draven ve Miss Fortune karşısında güçsüz bir şampiyondur. Buna rağmen eşleşme açısından Varus, Xayah ve Ezreal karşısında son derece güçlüdür. Bu bilgilerin alt koridorda seçilen Lucian için geçerli olduğunu unutmamalısın.

8.22 yamasına göre oluşturduğum en iyi alt koridor şampiyonları listesinde ona 1. sırayı uygun gördüm. Lucian için en güncel rehbere ihtiyacın varsa Lucian rehberi kısmına göz atabilirsin.

En iyi alt koridor şampiyonu denildiğinde benim sıralamam bu şekildedir. Senin tercihlerin değişik olabilir. Dilersen yorum yaparak kendi sıralamanı veya yaptığım sıralamaya yönelik önerilerini paylaşabilirsin.

You may also like...

Yorum Yap