Elise Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

Sezon 9 için en iyi Elise rehberi. Örümcek kraliçesi olarak onlara inan, zehirli ısırıkla can yak ve koza ile yakalayarak işi bitir.

Bu rehber Elise nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Elise hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Elise nasıl oynanır?

Elise için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Elise ile oynarken rakip için ciddi bir tehdit olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Elise oynaması zor olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Örümcek Kraliçe

Orman temizleme konusunda işini kolaylaştıracak en doğru yetenektir. İnsan biçimdeyken vuruşların yavru örümcekler kazandırdığından daha sonra bunları tank olarak kullanabilirsin.

Yavru örümcekleri aynı zamanda can yenileme konusunda avantaj elde edebilirsin. Bu şampiyonu öğrenmek için pasif yetenekten olabildiğince verim almaya özen göstermen şarttır.

Q – Nörotoksin / Zehirli Isırık

Bu yeteneğin açıklamalarına iyi bakarsan neden insan biçimdeyken baskın yapman gerektiğini daha iyi anlayabilirsin. Bu yetenek karşıdaki hedefin mevcut canına göre hasar verdiğinden değerlendirirken bu durumu göz önünde bulundurmak gerekir.

Her koşulda işe yarıyor olmasa bile baskınlarda fazlasıyla işine yarayacaktır. Ancak, hasar vermeyi sürdüreceksen mutlaka örümcek biçimine geri dönmelisin çünkü örümcek biçimindeyken bu yetenek canı az hedeflere daha fazla hasar vermektedir.

W – İntihar Örümceği / Eklembacaklı İstilası

Kullanımı oldukça kolaydır ve dahası bu şampiyonun tek alan hasarı veren yeteneğidir. İnsan biçimdeyken bu yeteneği kullanmak doğru olabilir çünkü orman kamplarını hızlı bir biçimde temizlemeye yardımcı olur.

Örümcek biçimdeyken ise bu yeteneği kullanırken epey dikkatli olmalısın. Maksimum verim alabilmek için zamanlamayı en iyi şekilde tutturman gerekir çünkü saldırı hızın artış gösterir ve aynı zamanda can yenileme hızını yükseltmiş olursun.

E – Koza/Örümcek İnişi

Standart bir yetenektir. İnsan biçimindeyken kullanman durumunda rakibi hareketsiz bırakabilme şansına sahip olursun. Fakat bir beceri atışı olduğunu unutmamalısın. Kullanırken rakibin gidebileceği yönü iyi tahmin etmen gerekebilir.

Örümcek biçimdeyken işler biraz daha kolaydır. Şampiyon havaya sıçrar, belirli bir süre ortadan kaybolur ve hedeflenen en yakın rakip birliğe iniş yapar. Rakibin büyülerden, özel yeteneklerden ve kalabalık kontrol etkisi sunan yeteneklerden kurtulmanın en kolay yoludur.

R – Örümcek Hali

Bu şampiyonun insan biçimi ve örümcek biçimi arasında geçiş yapmasını sağlar. Genelde haritada gezerken örümcek biçiminde olmak daha avantajlıdır çünkü hareket hızın artış gösterir. Fakat baskına gidersen insan biçiminde olman çok daha iyi olacaktır.

Elise Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Elise için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Elise Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Hakimiyet, ikincisi için Büyücülük seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Elektrik Ver olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Elise Rün

Güçlü baskınlar düzenleyebilen bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Elise ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap