Draven Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

draven nasıl oynanır

Sezon 9 için en iyi Draven rehberi. Adrenalin seliyle harekete geç, dönen balta ile hükmet ve ölüm pervanesiyle rakibi perişan et.

Bu rehber Draven nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Draven hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Draven nasıl oynanır?

Öncelikle Draven için tercih edebileceğin build hakkında bir şey söylemek istiyorum. Build seçenekleri zaman içerisinde değişebildiği için onlara detaylı bir şekilde burada yer veremiyorum. Ancak Draven ile oynarken maksimum hasar vermeni sağlayan seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde maksimum hasar eşyalarına yönelmen gerekir. Draven’ın oynaması zor bir şampiyon olduğunu unutmamalısın. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Draven Ligi

Bu şampiyonun bir anlamda oyunun tüm evrelerinde etkin olmasını sağlayan yeteneğidir. Baltayı her yakaladığında veya şampiyon olmayan herhangi bir şey öldürdüğünde altın toplar ve bir şampiyon öldürünce bu altını kazanırsın. Ancak, altını elde etmeden önce ölürsen birikmişlerin yarısını kaybetmiş olursun.

Q – Dönen Balta

Bu şampiyonun şanına yakışır bir yetenektir. Bu yetenek bu şampiyonun kullanılmasını zorlaştıran en önemli etken durumundadır. Saldırı planında her zaman bu yetenek olmalıdır. Fırlatılan baltalar genellikle onun önüne veya yanına düşer. Bu yetenekten en iyi şekilde faydalanmak için mutlaka bol bol alıştırma yapmalısın.

W – Adrenalin Seli

Bu şampiyonun hızlı saldırı yapmasını ve hızlı hareket etmesini sağlayan yetenektir. Yeteneğin en önemli dezavantajı ise aktif kalma süresinin oldukça az olmasıdır. Havaya atılan bir baltayı yakalamak bu yeteneğin bekleme süresini sıfırlar. Kombinasyon yapmak istediğin zaman bunu değerlendirmelisin.

E – Geri Dur

Bu şampiyonun işlevsellik yeteneğidir. Ufak miktarda hasar verir ve rakipleri hafifçe geriye doğru iter. Çok fazla işe yaramadığı düşünülse bile rakipleri yerinden oynatması koridor aşamasında epey işe yarayan bir etkendir. Bu yeteneği asla hasar vermek için kullanmamalısın. Bunu yaparsan rakibine saldırı şansı tanımış olursun.

R – Ölüm Pervanesi

Bu şampiyonun kendine özgü yeteneğidir. İleriye doğru fırlattığı global yeteneğinin geri gelmesini bekler. Yerden giden baltalar hem gidişte hem dönüşte önüne çıkan her şeye hasar verirler. Biraz şans, biraz tahmin ve biraz doğru kullanım ile son derece işe yarayan bir yetenektir.

Draven Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Draven için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Draven Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-W-E sırasına göre yükseltmelisin.

Draven Rün

Her yama ile gözden geçirilen ve güncellenen bu Draven rehberini beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bununla birlikte rehberde eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsan yorum yaparak bunları benimle paylaşabilirsin. Her zaman keyifli oyunlar dilerim.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap