Dr. Mundo S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

Sezon 9 için en iyi Dr. Mundo rehberi. Adrenalin akışını hisset, mikroplu satırla hedefle ve en sadistin kim olduğunu herkese göster.

Bu rehber Dr. Mundo nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Dr. Mundo hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Dr. Mundo nasıl oynanır?

Dr. Mundo için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Dr. Mundo ile oynarken doğru zamanda doğru yerde olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Dr. Mundo oynaması kolay olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Adrenalin Akışı

Bu şampiyon yetenekleri oldukça basit kullanımlara sahiptir. Pasif yeteneği onun iyi bir biçimde can yenilemesine yardımcı olur. Bu yüksek can yenileme niteliği onun hayatta kalmasını sağlar.

Bu sayede koridor aşamasında sürdürülebilirlik açısından çok büyük sıkıntılar yaşamadan aktif kalmayı başarabilir. Kısa süreliğine savaşlardan geri çekildiğinde hemen geri dönüş yapabilir.

Q – Mikroplu Satır

Bir beceri atışıdır. Rakibin sahip olduğu can miktarına göre hasar verebilir. Rakibi rahatsız etmek için son derece önemli yeteneklerden birisidir. Aynı zamanda rakibi kovalarken isabet ettirmen durumunda onun kaçışını kolayca engelleyebilirsin.

W – Alevli Istırap

Risk-ödül olarak ifade edilebilecek bir yetenektir. Başlangıçta bu yeteneği kullanmak çok iyi bir fikir değildir. Bunun en büyük sebebi ise yeteneği kullandıkça canının azalmasıdır.

Güvenli bir şekilde koridor aşamasını tamamlamaya çalışmalı ve oyunun orta evrelerine doğru bu yeteneği kullanmayı denemelisin.

E – Acısever

Temel hasar yeteneğindir. Yoğun miktarda hasar vermeni saldırır ve üstelik bunu basit saldırılarla gerçekleştirir. Harcadığın can miktarına çok fazla takılmak doğru değildir çünkü bu can miktarını geri kazanmak fazlasıyla kolaydır.

Rakibin işini bitirme konusunda kararlıysan bu yetenekten olabildiğince faydalanmayı denemelisin.

R – Sadizm

Bu şampiyonu neredeyse ölümsüz yapan yetenektir. Hareket hızı kazanırsın, can yenileme oranın büyük bir artış gösterir. Yapman gereken rakibin can yenilemeyi azaltan etkilerine maruz kalmamaktır.

Rakip onu durdurmayı başaramazsa bu şampiyon oyunu tek başına dahi kazandıracak şampiyon olmayı başarabilir.

Dr. Mundo Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Dr. Mundo için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Dr. Mundo Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Azim, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Hortlağın Pençesi olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Dr. Mundo Rün

Her koşulda hayatta kalan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Dr. Mundo ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap