Darius Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

darius rehberi

Sezon 9 için en iyi Darius rehberi. Biçen baltayı kullan, biraz kemik kır, tut çek ve rakibini acımasızca giyotine gönder.

Bu rehber Darius nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Darius hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Darius nasıl oynanır?

Darius için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Darius ile oynarken doğru zamanda doğru yerde olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde dayanıklı düello eşyalarına yönelmen gerekir. Darius oynaması orta zorlukta olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Kanama

Bu yetenek sayesinde sana saygı göstermeyen her türlü rakibi cezalandırabilirsin. Takım savaşlarında uzun süre aktif kalabilmenin temel nedeni bu pasif yetenektir. Hangi şampiyonu ne kadar etkilediğini iyi takip etmen gerektiğinden dikkatli olmalısın.

Q – Biçen Balta

Basit saldırı mesafesinden uzakta kalan rakiplere hasar vermek için kullanılır. Genel olarak hasar takasında değerlendirilen bir yetenektir. Bu yeteneği boş yere kullanmamanın tek yolu salladığın beceri atışlarının rakip şampiyona ulaşmasıdır.

W – Kemik Kıran

Basit saldırılarından maksimum verim almanı sağlar. Bununla birlikte koridor aşamasında rahat bir biçimde minyon öldürüp beslenmene yardımcı olur. Basit saldırıları sıfırlayan bir yetenek olduğundan alıştıkça onu daha iyi bir biçimde kullanmanı sağlayacak bir silahtır.

E – Tut Çek

Bu yetenek ile ilgili bilinmesi gereken en önemli durum hasar takası sırasında kullanılmayacak olmasıdır. Bu şampiyon ile hasar takasını devam ettirirken akıllıca hareket edip en uygun zamanı beklemelisin.

Rakibin kaçmaya yeltenecek olduğunu düşündüğün an bu yeteneği kullanabilirsin. Aynı zamanda ek zırh delme niteliği kazandırdığını unutmamalısın.

R – Noxus Giyotini

Bu şampiyonun imzasını taşıyan özel yetenektir. Bu yeteneği kullanmak için doğru zamanı bulman gerekir. Bir rakibin öleceğinden eminsen bu yeteneği kullanabilirsin ama emin değilsen boş yere harcamamalısın. Yeteneğin gerçek hasar verdiğini aklından çıkarmamalısın.

Darius Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Darius için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Darius Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Azim seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Yenilmez olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Darius Rün

Hayatta kalma becerisi olan bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Darius ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Yorum Yap