Camille Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

camille rehberi

Sezon 9 için en iyi Camille rehberi. Değişken savunmayı doğru kullan, keskin bir çelme tak, kancayla yakala ve son uyarıyı gönder.

Bu rehber Camille nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Camille hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Camille nasıl oynanır?

Camille için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Camille ile oynarken rakip için ciddi bir tehdit olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde güçlü dalış eşyalarına yönelmen gerekir. Camille oynaması zor olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Değişken Savunma

Bir şampiyon ile etkileşimde bulunduğunda otomatik olarak ortaya çıkan bir kalkandır. Bu kalkan aynı anda hem fiziksel hem büyü hasarı engelleyemez. Kalkanın hangi türde olacağı saldırdığın şampiyona göre değişiklik gösterir.

Q – İmha Protokolü

Basit saldırılarını güçlendiren bir yetenektir ama zamanlamayı iyi tutturmak gerekir. Bu yeteneğin en büyük getirisi ekstra olarak verilecek hasarın gerçek hasar niteliğinde olmasıdır.

Herhangi bir şekilde büyü hasarı veya fiziksel hasar olmadığından rakibin canını çok daha fazla acıtmaktadır. Basit Saldırı – Q-Basit Saldırı – Q şeklinde yapılacak kombinasyon bu yetenekten maksimum verim ağlamanı sağlayabilir.

W – Keskin Çelme

Yavaşlatma etkisine sahip olan yetenektir. Baskın düzenlerken bu yeteneğe fazlasıyla ihtiyacın olacaktır. Rakip ile arandaki mesafeyi kapatabilmek için bu yetenekten faydalanmayı düşünebilirsin.

Özellikle orman kamplarını temizlerken canın tam ise bu yetenek ile başlamak iyi bir fikirdir. Böylece yetenekten aldığın verimi yükseltmeyi başarabilirsin.

E – Kanca Atışı

İki farklı kullanımı olan yeteneklerin arasında yer alır. İlk kullanımda seni duvara doğru çeker ama ikinci kullanımda ileriye doğru atılmana yardımcı olur.

Baskın yaparken fazlasıyla işe yarar çünkü rakiple arandaki mesafeyi hızlı bir biçimde kapatabilirsin. Birinci kullanımı gerçekleştirdikten sonra yeteneği tekrar aktif etmeye gerek yoktur çünkü kısa süreli bir gecikmenin ardından yetenek otomatik olarak uygulanır.

R – Hextech Ültimatomu

Bu şampiyon tarafından oluşturulan infaz alanıdır. Bir rakibi bu kutunun içerisine hapsettiğinde onu öldürmeye fazlasıyla yakın olursun çünkü rakip senden kaçmayı başaramaz.

Ekstra büyü hasarı verirsin ve eğer Q yeteneğini kullanabilecek yeterli manaya sahipsen rakibi bir anda öldürmeyi başarabilirsin. Yeteneği kullanıldıktan sonra bir süreliğine hedeflenemez hale dönüşeceğin için bunu da avantaja çevirebilirsin.

Camille Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Camille için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Camille Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için İsabet, ikincisi için Azim seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Saldırıya Devam olmalıdır. Q yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini Q-E-W sırasına göre yükseltmelisin.

Camille Rün

Her koşulda skor alabilecek bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Camille ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap