Brand CT S9 » Brand Counter rehberi

brand ct counter

Brand CT rehberi sayesinde seçilebilecek en doğru şampiyonları ve eşleşmede kazanan olmak için gerekli taktikleri öğrenebilirsin.

Brand karşısında oyunu kuralına göre oynayacak bir şampiyon seçmelisin. Ağırlıklı olarak destek rolünde seçilen bu şampiyonu durdurmak için Brand CT seçimlerinden faydalanmaya çalışmalısın. Aşağıda yer alan şampiyonlar ve beraberinde çeşitli ipuçları sana bu konuda yardımcı olacaktır.

Not: Brand için güncel build arıyorsan Brand build kısmına göz atabilirsin. Buradaki sadece karşı seçim yani counter için bilgiler vardır.

Brand CT (Brand Counter)

Brand Counter / Brand CT
Vel'Koz Rakan Karma Pyke
Vel’Koz Rakan Bard Karma Pyke

Brand hemen hemen her fırsatta seni hasarlarıyla rahatsız etmeye çalışacaktır. W yeteneğinden ve Q yeteneğinden olabildiğince kaçman gerekir. E yeteneğinden kaçışın yoktur ancak ardından kullanılacak W yeteneğinden kaçabileceğini bilmelisin.

Brand çalılıklar kısmını olabildiğince kullanmaya çalışacaktır. Bir şekilde ileriye doğru hamle yaptığında sana hasar vermeyi düşünecektir. Bu nedenle ileri çıkıp bir hamle yapmaya çalıştığında agresif oynayıp onu cezalandırmayı başarabilirsin.

Brand hareketsiz şampiyonlardan biridir. Her nerede oynarsa oynasın koridoru ittirmek zorunda kalacaktır. Onun ittirdiği minyon dalgalarını yakalayabilecek bir şampiyon seçmeli ve ormancı arkadaşından destek alarak baskınlar düzenlemeye çalışmalısın.

Strateji

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Dar alanlarda ve görevlerin yakınlarında savaşmaktan olabildiğince kaçınman gerekir. Çünkü Brand’in R yeteneği takım arkadaşlarından sana gelebilecek bir yetenektir. Bu yetenek ne kadar fazla şampiyona etki ederse bir o kadar güçlüdür.

Brand totem yerleştirmek için tek başına dolaşan şampiyonlardan biridir. Bunu avantajlı bir biçimde kullanmak için ona tuzaklar kurabilirsin. En olmadı tek kalan takım arkadaşını cezalandırmaya çalışabilirsin. Onu özellikle görevlerden önce ortadan kaldırmak son derece iyi bir seçimdir.

Potansiyel

Brand 2. seviye ve 3. seviye olduğunda son derece güçlüdür. Çünkü bu seviyelerde iki yeteneğine birden erişme şanslı olacaktır. Yeri geldiğinde geriye çekilmeyi düşünmelisin. Canın az ise Brand’e saygı göstermeli ve çok agresif oynamamalısın.

6. seviye olduğu zaman Brand ölümcül bir şampiyona dönüştür. Pasif yeteneğini kullanma konusunda çok daha farklı ve işlevsel seçeneklere sahip olacaktır. Aynı zamanda R yeteneği kullanarak ciddi oranda güçlü anlık hasarlar verebilecektir.

Bu Brand counter rehberi sayesinde Brand karşısında doğru şampiyonu seçebilirsin. Brand için counter pick (karşı seçim veya kontra seçim) olabilecek farklı şampiyon önerilerin varsa yorum yaparak bunları benimle ve diğer oyuncularla paylaşabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap