Aurelion Sol Build S9 » Rünler ve Eşyalar — Türkçe

aurelion sol rehberi

Sezon 9 için en iyi Aurelion Sol rehberi. Felaket yıldızıyla korkut, uzay seyyahı olarak hızlı hareket et ve ışığın sesini takip et.

Bu rehber Aurelion Sol nasıl oynanır sorusuna cevap verebilmek için hazırlanmıştır. Her şampiyon zaman içerisinde değişebilir. Bu oynanış rehberi benzer gelişim sürecine sahiptir. Dilersen Aurelion Sol hakkında kısmını kontrol ederek şampiyon için resmi bilgilere ulaşabilirsin.

Aurelion Sol nasıl oynanır?

Aurelion Sol için tercih edebileceğin build hakkında detaylı bilgiyi yeteneklerden sonra gelen build kısmından öğrenebilirsin. Her ne olursa olsun, kendin build oluşturma yoluna gideceksen Aurelion Sol ile oynarken bir savaş büyücüsü olmanı sağlayacak seçimler yapmalısın.

Bir başka ifadeyle eşya seçimlerinde yetenek gücü düello eşyalarına yönelmen gerekir. Aurelion Sol oynaması zor olan şampiyonlar arasında yer alır. Aşağıda yer alan yetenek ipuçlarından yararlanarak onu en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

Pasif – Kainatın Merkezi

Sürekli etrafında dönen yıldızlar bir şeye isabet ettiğinde hasar verirler. Yeteneğin en basit bir biçimde açıklanmış hali bu şekildedir. Kontrol etmesi oldukça güçtür ve bir koridoru ittirmek istemesen dahi ittirmek zorunda kalabilirsin.

Bu yeteneğin yapabileceklerini asla küçümsemeyi düşünmemelisin. Rakibin büyüleri yıldızların ortadan kaybolmasına neden olabileceği için aşırı dikkatli olmalısın.

Q – Felaket Yıldızı

Bu yeteneği uçarken dahi kullanabilirsin. Baskın yapmak için en ideal yeteneklerinden birisidir çünkü hızlı hareket etmene katkı sağlar. Oldukça kolay atlatılabilen bir yetenek olduğu için boşa kullanmamak için ekstra dikkatli olmalısın.

Ayrıca minyon dalgalarını hızlı bir biçimde temizlemek için kullanılabilen bir yetenektir.

W – Dönence

Takım savaşlarında olabildiğince açık tutulması gereken bir yetenektir çünkü basit saldırı mesafesini yükselttiği gibi etrafında dönen yıldızların daha uzak mesafelere ulaşabilmesine yardımcı olur.

Fakat aşırı mana tüketimine neden olabilecek olduğundan fazlasıyla dikkatli olmalısın. Bu yeteneği kullanmak için pratik yapmak iyi bir fikir olabilir.

E – Uzay Seyyahı

Bu şampiyonun yüksek hareketlilik kabiliyetinin sırrıdır. Bu yetenek ile belirli mesafede uçuş gerçekleştirebilecek olduğundan hızlı bir biçimde yer değiştirebilirsin.

Bu şampiyon sadece düz bir doğrultuda ilerleyebilir. Buna dikkat ederek stratejik hamleni yaparsan senin için çok daha iyi olur. Kuleden veya rakip şampiyondan hasar alman durumunda zorunlu iniş gerçekleştirir ve pasif özellikten gelen hareket hızını kaybedersin.

R – Işığın Sesi

Bu yeteneğin inanılmaz etkileri vardır. Basit bir özel yetenek değildir çünkü bu şampiyonun maksimum verimlilik seviyesine çıkmasını sağlar. R-Q-W kombinasyonu yapıldığında her şey muazzam bir biçimde uygulanmış olur. Tek dikkat etmen gereken doğru noktayı bulabilmektir.

Eğer yapabilirsen yüksek mesafenin getirdiği avantaj ile güçlendirici, ejder veya Baron çalmayı başarabilirsin. Belirli hedefleri etki altında tutmak isterken yeteneğin bir hareket zamanının olduğunu unutmamalısın.

Aurelion Sol Build S9

Aşağıdaki eşyaları kullanarak Aurelion Sol için temel yapılandırmayı tamamlamayı başarabilirsin. Bundan sonra alacağın eşyalar ise oyunun gidişatına göre değişiklik gösterecektir. İlk önce hedefin her zaman çekirdek build dediğimiz yapılandırmayı tamamlamak olmalıdır.

Başlangıç Çizme Aurelion Sol Temel Eşyalar

Harici bir siteye gidip build bulmak için uğraşmak istemiyorsan bu önerilerimi kullanabilirsin. Birincil yetenek ağacı için Büyücülük, ikincisi için İlham seçebilirsin. Güç alacağın rün ise Sürat Coşkusu olmalıdır. W yeteneğiyle başlamalı ve yeteneklerini W-Q-E sırasına göre yükseltmelisin.

Aurelion Sol Rün

Sürekli hasar uygulayabilecek bir şampiyon arıyorsan artık bu arayışına son verebilirsin. Bu rehberi kullanarak Aurelion Sol ile harika maçlar çıkarabilirsin. Rehberi beğendiysen arkadaşınla paylaşabilir, sorularını ve düşüncelerini yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

Bu içerik işine yaradı mı?

Yıldızları kullanarak oylar mısın?

Ortalama beğeni / 5. Toplam oy:

Yorum Yap